کد خبر : 17930

مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان دیر:

یادواره 25 شهید دانش‌آموز این شهرستان برگزار می‌شود

یادواره 25 شهید دانش‌آموز این شهرستان برگزار می‌شود

مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان دیر گفت: یادواره 25 شهید دانش‌آموز این شهرستان در 11 آموزشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش بوشهر24 به نقل از فارس؛ احمد عبدالله زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان دیر با اشاره به هفتم دی‌ماه سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی اظهار داشت: فرمانداری‌ها، شوراها و دهیاری‌ها با تشویق، مردم را به حضور در کلاس‌های سوادآموزی آموزش‌وپرورش یاری دهند.

وی درباره روند برگزاری کلاس‌های نهضت سوادآموزی در شهرستان جم، بیان کرد: در حال حاضر 65 نفر در مرحله سوادآموزی، 85 نفر در مرحله انتقال و 29 نفر نیز در مرحله تحکیم، آموزش می‌بینند.

رئیس اداره آموزش‌وپرورش شهرستان دیر از برگزاری یادواره 25 شهید دانش‌آموز این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، این یادواره‌ها در 11 آموزشگاه شهرستان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: رویکرد این یادواره‌ها باهدف اشاعه فرهنگ شهادت و ایثار در بین دانش‌آموزان است و تمام برنامه‌های آن توسط خود دانش‌آموزان پیگیری و اجرا می‌شود.

عبدالله زاده درباره پرسش مهر هیجدهم گفت: امسال 100 اثر دانش‌آموزی و 75 اثر از فرهنگیان شهرستان در پرسش مهر شرکت کرده‌اند که 30 اثر دانش‌آموزی و 17 اثر از فرهنگیان به مرحله استانی راه یافت.

وی عنوان کرد: ایاب و ذهاب 230 دانش‌آموز در روستاهای شهرستان دیر در مقاطع مختلف تحصیلی روزانه انجام می‌گیرد که انتظار می‌رود مسئولان و خیرین در بحث هزینه‌ها ما را یاری دهند./

 

ارسال نظر