کد خبر : 17993

آیت‌ الله صفایی بوشهری: انقلاب اسلامی ایران روز به‌روز قوی‌تر می‌شود

 آیت‌ الله صفایی بوشهری: انقلاب اسلامی ایران روز به‌روز قوی‌تر می‌شود

امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه توان جهان استکبارهر روز ضعیف‌تر می‌شود گفت: الان جهان در شرایطی به سر می‌برد که در پرتو انقلاب اسلامی ایران، جهان استکبار توان خود را روزبه‌روز از دست می‌دهد و انقلاب اسلامی ایران قوی‌تر می‌شود.

به گزارش بوشهر24،آیت الله  غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در نشست با اعضای ستاد بزرگداشت دهه فجر استان بوشهر ضمن تبریک ایام آسمانی این دهه و با تاکید بر باشکوه برگزار شدن دهه مبارک فجر اظهار داشت: تاریخ کتابی است که نه تنها بیان گذشته، بلکه دانشی است که کاشف از فهم شرایط حال و آینده دارد.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه تاریخِ گذشته، چراغ راه آینده است افزود: تاریخ بشریت همیشه با بعثت انبیاء متحول شده است اما افراد بسیاری در طول تاریخ در مقابل پیامبر(ص) و ائمه اطهار(ع) ایستاده‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر بیان کرد: سلسله جهان استکبار همواره در طول تاریخ در پی به چالش کشیدن اهداف بزرگان دین ما بوده‌اند و در مقابل رفتن مردم به سمت ایمان، مقاومت می‌کردند.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه اوج قدرت جهان استکبار در شرایط کنونی است تصریح کرد: هر چقدر که زمان پیش می‌رود جهان استکبار فربه‌تر و قوی‌تر می‌شود لذا در طول تاریخ هیچگاه جهان استکبار به قدرت فعلی نبوده است.

امام جمعه بوشهر با اشاره به وقوع انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران آمد و بدون اتکا به شرق و غرب طلوع کرد و این یک معجزه سیاسی تاریخی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه روزبه‌روز بر قدرت انقلاب اسلامی ایران افزوده  می‌شود خاطر نشان کرد: با طلوع انقلاب اسلامی ایران واضح است که جهان استکبار به مقابله با آن برخیزد و این حق بودن انقلاب سبب می‌شود که روزبه‌روز به قدرت انقلاب اسلامی ایران افزوده شود.

آیت الله صفایی بوشهری با اشاره به اینکه جهان استکبار توان خود را روزبه‌روز از دست می‌دهد افزود: الان جهان در شرایطی به سر می‌برد که در پرتو انقلاب اسلامی ایران، جهان استکبار توان خود را روزبه‌روز از دست می‌دهد و انقلاب اسلامی ایران قوی‌تر می‌شود.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران آمده که جهان را نجات دهد، اظهار داشت: ما هنوز ارزش، جایگاه و نقش انقلاب اسلامی ایران در عمود زمانی و تاریخ را کشف نکرده‌ایم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، انقلاب اسلامی ایران را حادثه‌ای بزرگ در تاریخ بشریت عنوان کرد و گفت: این انقلاب یک حادثه ساده تاریخی نیست بلکه انقلابی است که آمده تحولی در تاریخ ایجاد کند.

آیت الله صفایی بوشهری خطاب به مسئولان تاکید کرد: این شعار باید همیشه آویزه گوش ما باشد که ما خود را هزینه‌ انقلاب و نظام کنیم نه اینکه انقلاب و نظام را هزینه‌ خود کنیم.

امام جمعه بوشهر با تاکید انقلاب اسلامی دستادورهای مهمی داشته است خاطرنشان کرد: نباید بگوییم این انقلاب و نظام چی چیزی به ما داده بلکه باید به خود نگاه کنیم که ما چه چیزی به انقلاب داده‌ایم.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر افزود: هر کسی در این نظام مسئولیتی قبول می‌کند هر چقدر که مسئولیتش بزرگتر باشد  رسالت آن سنگین‌تر و از آن طرف، اجر و ثوابش نیز بیشتر می‌شود.

آیت الله صفایی بوشهری افزود: بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی ایران نه یک تجلیل مختصر بلکه بیان یک واقعه تاریخی است و این طلوعی برای بیداری، معرفت آفرینی و عدالت آفرینی در جهان است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه دهه فجر دهه تعلیم و تجلیل است تصریح کرد: دهه فجر دهه تجلیل از بزرگان و تعلیم آموزه‌های انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به مصادف بودن دهه فجر امسال با ایام فاطمیه بیان کرد:  تلاش شود برنامه‌های این دهه طوری برنامه ریزی شوند که حرمت این ایام حفظ شود./تسنیم

ارسال نظر