کد خبر : 18071

برررسی روند اجرایی چند پروژه ی ورزشی روستایی در شهرستان تنگستان

برررسی روند اجرایی چند پروژه ی ورزشی روستایی در شهرستان تنگستان

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر به همراه نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی و مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز جنوب از پروژه های ورزشی شهرستان تنگستان شامل سالن ورزشی روستای گرگور، و سالن ورزشی روستای محمد عامری بازدید نمودند.

به گزارش بوشهر24:در بازدید مشترک مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر،مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز جنوب و نماینده مردم دشتی و تنگستانی از پروژه ًهای ورزشی شهرستانهای دشتی و تنگستان بازدید و در جریان روند اجرایی این پروژه ًها قرار گرفتند.

در بازدید از سالن ًهای ورزشی روستاهای گرگور و محمد عامری، نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش زیرساخت ًهای ورزشی در بهره وری بیشتر جامعه ،خواستار تسریع در اجرای این پروژه ًها شد.

امیریان، مدیر نظارت بر طرح های عمرانی نفت خیز جنوب نیز در این بازدید از تخصیص اعتبارات لازم برای این دو طرح خبرداد و افزود: براساس پیشرفت پروژه ًهای ورزشی و تامین اعتبارات آن تا کنون، اعتبارات بعدی تخصیص خواهد یافت.

احمد بهروزیان فرد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز از تکمیل سالن روستای محمد عامری تا پایان سال 96 خبرداد و گفت: این پروژه90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با توجه به اینکه این طرح یکی از مطالبات مردم این منطقه است تا پایان اسفندماه، این پروژه ورزشی تکمیل و به بهره برداری می رسد.
بهروزیان فرد با تاکید بر عزم وزارت ورزش و جوانان برای توسعه ی ورزش به ویژه در روستاها ، از برنامه ریزی های انجام شده در این راستا خبر داد و گفت در حال حاضر روستاهای متعددی در استان بوشهر از زمین چمن و سالن های ورزشی بهره مند شده اند و این روند همچنان ادامه خواهد داشت تا روستاهای بیشتری از زیرساخت های ورزشی مطلوب بهره مند شوند.
بازدید از سالن ورزشی بندر رستمی پایان بخش این بازدید مشترک بود./ورزش وجوانان

 

ارسال نظر