کد خبر : 18134

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر:

300 موسسه و خانه قرآنی در استان بوشهر فعالیت‌های می‌کنند

300 موسسه و خانه قرآنی در استان بوشهر فعالیت‌های می‌کنند

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: تعداد 300 موسسه و خانه قرآن شهری و روستایی تحت نظارت سازمان تبلیغات اسلامی در استان بوشهر فعالیت‌های متنوع قرآنی از سطوح عمومی تا دوره‌های تخصصی برگزار می‌کنند.

به گزارش بوشهر24،عبدالحسین ناصری در حاشیه برگزاری همایش خانه‌های قرآنی شهری و روستایی جنوب استان بوشهر در   شهرستان دیر اظهار داشت: در طول سال و به ویژه در دهه فجر و ماه رمضان، همایش‌های این چنینی با هدف هماهنگی بیشتر و انسجام فعالیت‌های قرآنی استان برگزار می‌شود که همایش امروز نیز به میزبانی شهرستان دیر برگزار شد.

وی با بیان این که حوزه  اجرایی فعالیت های قرآنی مراکز مردمی هستند، افزود: در حال حاضر تعداد 300 موسسه و خانه قرآن شهری و روستایی تحت نظارت سازمان تبلیغات اسلامی در استان بوشهر فعالیت‌های متنوع قرآنی از سطوح عمومی تا دوره‌های تخصصی برگزار می‌کنند.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر عنوان کرد: برگزاری بیش از 200 محفل انس با قرآن و ویژه برنامه‌های قرآنی از جمله مسابقات قرآنی در سطح استان در دهه فجر امسال از دیگر فعالیت‌های مؤسسات و خانه‌های قرآنی است.

وی ادامه داد: جشنواره قرآنی کودک و نوجوان در شهرستان بوشهر و تنگستان با حضور هزار مخاطب از مقاطع مختلف دانش‌آموزی برگزار شد.

ناصری تأکید کرد: با این هم افزایی‌ها و هماهنگی‌هایی که در حوزه اجرایی فعالیت های قرآنی انجام می‌گیرد، امیدواریم به مطالبات رهبری جامعه عمل بپوشانیم و کیفیت‌بخشی فعالیت‌های قرآنی را ارتقا بدهیم ./فارس

 

ارسال نظر