کد خبر : 18194

فرمانده سپاه تنگستان:

کاروان‌های راهیان نور تنگستان ۲۵ اسفند اعزام می‌شوند

کاروان‌های راهیان نور تنگستان ۲۵ اسفند اعزام می‌شوند

فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان گفت: کاروان‌های راهیان نور تنگستان ۲۵ اسفند اعزام می‌شوند.

به گزارش بوشهر24،احمد حیدری ظهر دوشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری اردوهای راهیان نور از اعزام کاروان راهیان نور این شهرستان در اواخر اسفند ماه سال جاری خبر داد و اظهار داشت: این کاروان اردوی سه روزه خود را از  ۲۵ اسفند ماه آغاز خواهد کرد علاقه مندان می‌توانند برای ثبت‌نام به پایگاه‌های مقاومت بسیج مراجعه کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان خاطرنشان کرد: به طور قطع اردوهای راهیان نور بهترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان است و تاثیر گذاری خوبی بر نسل جوان خواهد داشت.

 وی تصریح کرد: امروز مجاهدت رزمندگان در دوران دفاع مقدس باید منتقل شود و چه زیباست که علاقه مندان از نزدیک صحنه عملیات‌های دوران حماسه و ایثار فرزندان خمینی را مشاهده کنند.

حیدری ابراز داشت: مهمترین مسئله ای که باید مد نظر قرار بگیرد بحث ایمنی کاروان راهیان نور است که همه دست اندر کاران تلاش کنند تا این اردو در سلامت کامل برگزار شود.

وی اضافه کرد: اردوی راهیان نور امسال در ۲۵ اسفند ماه و به استعداد شش دستگاه اتوبوس به اجرا در خواهد آمد که علاقه‌مندان از همین امروز می‌توانند برای ثبت‌نام به رده‌های مقاومت بسیج در حوزه و پایگاه‌های سراسر شهرستان مراجعه کنند./مهر

ارسال نظر