کد خبر : 18199

سازمان فضای مجازی سراج برگزار می‌کند؛

نخستین گردهمایی نخبگان، اساتید و فعالان عرصه سواد فضای مجازی کشور

نخستین گردهمایی نخبگان، اساتید و فعالان عرصه سواد فضای مجازی کشور

نخستین گردهمایی نخبگان، اساتید و فعالان عرصه سواد فضای مجازی کشور با حضور بیش از40 تن از استادان و فعالان حوزه سواد فضای مجازی برگزار می‌شود.

 گردهمایی نخبگان، اساتید و فعالان عرصه سواد فضای مجازی کشور با حضور منصور امینی، مدیر سازمان فضای مجازی سراج؛ امیر خوراکیان، معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی و بیش از 40 تن از استادان و فعالان این حوزه، چهارشنبه 9 اسفند سال جاری در مرکز سواد فضای مجازی سازمان سراج برگزار می‌شود.

ایجاد و گسترش نهضت فضای مجازی در کشور؛ جریان‌سازی گفتمان سواد فضای مجازی مبتنی بر آموزه‌های ایرانی اسلامی؛ برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری برای انسجام بخشی و ارتقاء سطح دانش فضای مجازی آحاد مردم و مربیان این حوزه؛ معرفی، و تشویق فعالان عرصه سواد فضای مجازی در سطح کشور؛ نظام‌بخشی به محتوای قابل عرضه به عموم مردم از اهداف برگزاری این گردهمایی است.

در این گردهمایی از استادان و فعالانی که در سال گذشته با مرکز سواد فضای مجازی سازمان سراج، همکاری داشتند تقدیر خواهد شد.

گفتنی است؛ مرکز سواد فضای مجازی یکی از مراکز سازمان سراج است که در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) با هدف ایجاد امنیت پایدار در کشور، تقویت نهاد خانواده و ارتقاء سواد فضای مجازی و فرهنگ کاربری در فضای مجازی فعالیت می‌کند./افکارنیوز

 

ارسال نظر