کد خبر : 18310

مسئولان شعار حمایت از کالای ایرانی را عملیاتی کنند

 مسئولان شعار حمایت از کالای ایرانی را عملیاتی کنند

امام جمعه بوشهر با تاکید بر عملیاتی شدن شعار حمایت از کالای ایرانی گفت: حمایت از کالای ایرانی نیازمند یک جهاد از طرف مسئولان و مردم هستیم.

به گزارش بوشهر24،آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در دیدار فرماندهان سپاه امام صادق «ع» استان بوشهر ضمن  قدردانی از سپاه در اجرای طرح‌های مختلف عمرانی، فرهنگی و اجتماعی اظهار داشت: به واقع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، یکی از ارکان اقتدار نظام است چراکه  این نیرو در عرصه‌های مختلف تجلی و طلوع می‌کند و مایه اقتدار و افتخار آفرینی برای نظام می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه تضعیف سپاه مایه انکسار نظام است تصریح کرد: تقویت و حمایت از سپاه، واجب شرعی و تضعیف آن حرام است.

آیت الله صفایی بوشهری با اشاره به چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران، افزود: در طی این چهل سال فراز و نشیب‌های مختلفی در همه عرصه‌ها مشاهد کردیم و جهان استکبار نیز با تمام توان، دانش، تجربه و امکانات علیه نظام فعال اما این انقلاب ماندگار شد.

 امام جمعه بوشهر با بیان اینکه استکبار ترفندهای گوناگونی برای ضربه زدن به نظام اسلامی اجرا کرد گفت: بزرگترین پیروزی انقلاب  اسلامی این است که جهان استکبار چهل سال تلاش کرد این انقلاب نباشد اما این انقلاب ماندگار و تقویت شد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ماندگاریِ چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران را نشان از اقتدار و پیروزی این انقلاب عنوان  و بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران چهل سال بر آرمان‌ها، ارزش‌ها و شعارهای خود پافشاری کرد و هنوز نیز این آرمان‌ها و شعارها وجود دارد بلکه عمیق‌تر شده و آرمان‌های جدیدی نیز اضافه شده است.

آیت الله صفایی بوشهری گفت: این پافشاری و پایداری بر آرمان ها و ارزش‌ها  سبب این می‌شود که یک نظام در چهل سالگی به آن بعثت الهی و به آن قوام شخصیتی خود برسد.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه ما با چهل سالگی انقلاب، آثار و برکات و تاثیرات انقلاب را آغاز می‌کنیم، افزود: ما از امسال وارد عرصه ارائه انقلاب می‌شویم همانطوری که حضرت خاتم الانبیاء (ص) چهل سال در فضای تربیت الهی قرار گرفت و در چهل سالگی تجلی پیدا کرد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه یکی از نکات مهمی که مقام معظم رهبری بسیار بر آن تأکید دارد حوزه امنیت و اقتدار دفاعی نظام است خاطر نشان کرد: الحمدالله در عرصه‌های مختلف نظامی به درجه‌ای رسیده‌ایم که نظام جمهوری اسلامی ایران در جغرافیای نیروهای مسلح جهان دارای موقعیت بسیار فوق العاده‌ای است.

آیت الله صفایی بوشهری با اشاره به حوزه اقتصاد اظهار داشت: اقتصاد تنها مدیریت معاش نیست بلکه حوزه حیات انسان است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه اقتصاد یک منظومه به هم مرتبط است، تصریح کرد: اقتصاد یک شبکه بسیار قوی و مرتبط با همه امور است.  

امام جمعه بوشهر با تاکید بر عملیاتی شدن شعار حمایت از کالای ایرانی تصریح کرد: یکی از مهمترین نکاتی که در حوزه منظومه اقتصاد وجود دارد حمایت از کالاهای داخلی است که مقام معظم رهبری امسال را به این نام نام‌گذاری کردند.

آیت الله صفایی بوشهری تأکید کرد: حمایت از کالاهای داخلی نه تنها به معنی مصرف کردن بلکه به معنای حمایت از این منظومه است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه مسئولان در رابطه شعارهای سال که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری می‌شود به صورت شعاری برخورد نکنند، افزود: در رابطه با حمایت از کالای ایرانی نیازمند یک جهاد هم از طرف مسئولان و هم مردم هستیم و اگر می‌خواهیم که یک مملکتی سربلند داشته باشیم باید همه مسئولان و مردم جهادی و بسیجی‌وار عمل کنند./تسنیم

ارسال نظر