کد خبر : 18330

طرح مدیریت مصرف آب آشامیدنی در استان اجرا شود

 طرح مدیریت مصرف آب آشامیدنی در استان اجرا شود

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به مقابله با بحران کم‌آبی در استان گفت: در این راستا طرح مدیریت مصرف آب آشامیدنی در دستگاه‌های اجرایی و محافل عمومی اجرایی می‌شود.

به گزارش بوشهر24،مهرداد ستوده صبح امروز در نشست بررسی وضعیت تامین آب آشامیدنی استان بوشهر با بیان اینکه برای مقابله با بحران کم‌آبی تدابیر ویژه اندیشیده شده است اظهار داشت: تامین آب مورد نیاز مردم در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد که در این راستا فرهنگ مدیریت مصرف مورد توجه و  تاکید است.

وی، با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای اجرایی شدن فرهنگ مدیریت مصرف در محافل و مراکز عمومی گفت: این مهم در دستگاه‌های اجرایی،  مراکز آموزشی و دیگر مکان‌های عمومی با همکاری صدا و سیما، رسانه‌‌‌ها و شوراهای اسلامی فرهنگ سازی شود.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه مدیریت مصرف در مقابله با بحران کم‌‌آبی تاثیرگذار است افزود: در این راستا کمپین اصلاح الگوی مصرف آب در استان بوشهر تشکیل می‌شود.

ستوده بیان کرد: با تشکیل کمپین اصلاح الگوی مصرف آب، از ظرفیت شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی و شهری استفاده می‌شود.

وی با بیان اینکه در این راستا استفاده از ظرفیت صدا و سیما  مورد تاکید است  افزود: اولویت اعتبارات تخصیصی در استان بوشهر در راستای مقابله با کم‌آبی و تامین آب مورد نیاز مناطق مختلف شهری و روستایی است./تسنیم

ارسال نظر