کد خبر : 18334

۳۴۰۰ پرونده تخلف صنفی در استان بوشهر تشکیل شد

۳۴۰۰ پرونده تخلف صنفی در استان بوشهر تشکیل شد

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر گفت: طی سال گذشته بیش از سه هزار و ۴۰۰ پرونده تخلف صنفی در استان بوشهر تشکیل شد.

به گزارش بوشهر24،سید حسین حسینی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای نظارت ویژه بر بازار برنامه‌های مختلفی در سطح استان بوشهر اجرا شده است و طرح‌های مهمی در دست اجرا داریم.

وی، حمایت از حقوق مصرف کنندگان را به عنوان یکی از مهمترین دلایل نظارت مستمر بر بازار دانست و اضافه کرد: سال گذشته ۶۱ هزار و ۵۳۲ مورد بازرسی به ارزش بیش از ۹.۹ میلیارد ریال از واحدهای صنفی استان بوشهر انجام شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر خاطرنشان کرد: طی سال گذشته بیش از سه هزار و ۴۳۰ پرونده تخلف صنفی در استان بوشهر تشکیل و به تعزیرات حکومتی اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه بوشهر با هزار و ۶۲ فقره تخلف بیشترین میزان تخلف را داشته است، ادامه داد: کمترین تخلف نیز مربوط به شهرستان دیر با ۳۳ فقره تخلف بوده است.

حسینی با تقدیر از همکاری دانشگاه علوم پزشکی، اداره کل استاندارد، تعزیرات حکومتی و اماکن نیروی انتظامی در برگزاری این بازدیدها، افزود: استان بوشهر دارای بیش از ۴۱ هزار واحد صنفی است.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر بیان کرد: در طول سال برنامه‌های بازدید و گشت‌های مشترک را به صورت ویژه در دستور کار داریم./مهر

ارسال نظر