کد خبر : 18362

50 درصد مردم دیر زیر پوشش تامین اجتماعی هستند

 50 درصد مردم دیر زیر پوشش تامین اجتماعی هستند

فرماندار دیر استان بوشهرگفت: 50 درصد از جمعیت مردم این شهرستان معادل 32 هزار نفر زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند.

به گزارش بوشهر24،حمزه اعتماد روز جمعه در بازدید از ساختمان جدید درمانگاه تامین اجتماعی غدیر شهرستان دیر افزود: اکنون تامین اجتماعی برای خدمات دهی به افراد زیر پوشش گام های خوبی برداشته است.

وی اظهار کرد: با تلاش های صورت گرفته درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان دیر راه اندازی شد و ساختمان این درمانگاه نیز سال گذشته احداث و هم اکنون روند عملیات اجرایی آن مطلوب است.

فرمانداردیر گفت: با تلاش های زیاد و همکاری تامین اجتماعی استان توانستیم درمانگاه تامین اجتماعی که در ساختمان استجاری بود به ساختمان جدید انتقال دهیم تا رضایت مندی مردم فراهم شود.

وی بیان کرد: افرادی که دارای دفترچه بیمه درمانی تامین اجتماعی هستند در درمانگاه تامین اجتماعی ویزیت رایگان می شوند و تلاش داریم تا بخشی از کمبودهای این درمانگاه همچون آمبولانس، نگهبان و بهیار را برطرف کنیم.

مدیر درمانگاه تامین اجتماعی غدیر شهرستان دیر گفت: با فعالیت درمانگاه در ساختمان جدید رضایت مندی مردم فراهم شده است.

زهرا هادی افزود: فعالیت سه پزشک عمومی، دو یونیت دندان پزشکی، ماما، داروخانه، تزریقات و پانسمان از خدمات این درمانگاه برای شهروندان است.

شهرستان دیر در فاصله 200 کیلومتری جنوب استان بوشهر قراردارد./ایرنا

 

ارسال نظر