کد خبر : 18371

278 جهیزیه به نوعروسان استان بوشهر اهدا شد

 278 جهیزیه به نوعروسان استان بوشهر اهدا شد

همزمان با اعیاد شعبانیه موسسه خیریه آبشار عاطفه های امام رضا (ع) با همکاری کمیته امداد استان بوشهر اقدام به فراهم کردن مقدمات جشن ازدواج آسان و اهدای 278 جهیزیه به نوعروسان نیازمند کرد.

به گزارش بوشهر24،قائم مقام امورشعب سازمان مردم نهاد موسسه خیریه آبشارعاطفه های استان بوشهر روز دوشنبه در این آئین در دشتستان گفت: این جهیزیه ها تا نیمه شعبان درشهرهای این استان از جمله بوشهر، برازجان، گناوه، کاکی، خورموج، دیر، شُنبه، تنگ ارم، آبپخش، شبانکاره، سعدآباد، کلمه، دلوار و اهرم در بین نوعروسان توزیع می شود.

لیلا رزمجو با اشاره به اینکه ارزش هر سری جهیزیه تهیه شده معادل 35 میلیون ریال است افزود: این موسسه امسال برای تهیه 278 جهیزیه هشت میلیارد و 340میلیون ریال اعتبار هزینه کرده است.

وی اظهار کرد: موسسه خیریه آبشار عاطفه های امام رضا (ع) با هدف برطرف کردن فقر و محرومیت در 10 شهرستان استان تاسیس شده و بیش از چهار سال از آغاز فعالیت آن می گذرد

رزمجو بیان کرد: یکی از خدمات خیریه موسسه آبشار عاطفه ها کمک به ازدواج جوانان است که با کمک های نقدی و غیر نقدی خیران هر سال به مناسبت میلاد امام زمان(ع)، امام رضا(ع) و ولادت حضرت زینب کبری (س) اقدام به خرید و جمع‌آوری اقلام جهیزیه نوعروسان نیازمند وبرپایی جشن ازدواج آسان و مانور اهدای جهیزیه می کند.

وی افزود: نیکوکاران می توانند با ارسال کمک های خداپسندانه خویش، این خیریه را در پیشبرد هدف های والای انسان دوستانه و کمک به مستمندان و حل مشکل ازدواج جوانان نیازمند کمک کنند./ایرنا

ارسال نظر