کد خبر : 18380

نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس:

مشکلات معیشتی و اقتصادی ایثارگران استان بوشهر رفع شود

مشکلات معیشتی و اقتصادی ایثارگران استان بوشهر رفع شود

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات معیشتی و اقتصادی ایثارگران استان بوشهر رفع شود.

به گزارش بوشهر24،حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری ظهر شنبه در نشست پیگیری مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگران استان بوشهر اظهار داشت: در راستای رفع مشکلات مردم و اقشار مختلف تلاش ویژه‌ای داریم.

وی اضافه کرد: امنیت و آرامش امروز کشور را مدیون رشادت‌ها، فداکاری و ایثار شهدا و ایثارگران هستیم و همه ما باید خود را در مقابل آنان مسئول بدانیم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تلاش برای رفع مشکلات جامعه ایثارگری و خانواده شهدا تاکید کرد و ادامه داد: همه دستگاه‌ها باید برای رفع مشکلات این قشر پای کار باشند.

وی با اشاره به اینکه کوتاهی در مسیر رفع مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران پذیرفتنی نیست، تصریح کرد: مشکلات معیشتی و اقتصادی ایثارگران استان بوشهر باید رفع شود.

خدری از عزم جدی نمایندگان مجلس برای رسیدگی به مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران خبر داد و افزود: همه دستگاه‌ها و ادارات دولتی باید بنیاد شهید و امور ایثارگران را به‌عنوان نماینده نظام در خدمت‌رسانی به ایثارگران یاری کنند.

وی با بیان اینکه ایثارگران سند زنده فداکاری و رشادت و دلاوری در کشور هستند، گفت: در راستای انجام پروژه‌ها و فعالیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران از همه توان و ظرفیت‌ها استفاده خواهیم کرد./مهر

ارسال نظر