کد خبر : 18391

با حضور رئیس سازمان صدا و سیما؛

۹۷ پروژه صدا و سیمای استان بوشهر به بهره‌برداری می‌رسد

۹۷ پروژه صدا و سیمای استان بوشهر به بهره‌برداری می‌رسد

در آئینی با حضور رئیس سازمان صدا و سیما، ۹۷ پروژه صدا و سیمای استان بوشهر به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش بوشهر24،رئیس رسانه ملی صبح یکشنبه به منظور شرکت در همایش تجلیل از علمداران خلیج فارس و افتتاح ۹۷ طرح تولیدی و فنی در صدا و سیمای مرکز بوشهر وارد فرودگاه بوشهر شد.

عبدالعلی علی عسکری در فرودگاه بین المللی بوشهر از سوی استاندار بوشهر، مدیرکل صدا وسیمای مرکز بوشهر و معاونان و مدیران و مسئولان محلی استان مورد استقبال قرار گرفت.

مدیرکل صدا و سیمای بوشهر صبح یکشنبه در حاشیه افتتاح این پروژه‌ها اظهار داشت: امروز ۹۷ طرح به منظور افزایش ضریب نفوذ رسانه و بهره‌ندی بیشتر مردم از برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی در صدا و سیمای مرکز بوشهر به بهره‌برداری می‌رسد.

سیدحسین ناظر افزود: ‌۶۲ طرح از این طرح‌ها، فنی و تولیدی است که در میان آنها، ۴۰ طرح مربوط به فرستنده دیجیتال تلویزیونی و شش طرح شامل سیگنال رسانی، توسعه و نوسازی استودیوی رادیویی، ارسال و دریافت تصاویرمرکزی و مرکز جمع‌آوری داده‌هاست.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر تصریح کرد:‌ در مجموع برای این ۹۷ پروژه ۲۲۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی با اشاره به افتتاح مرکز داده‌ها در این رسانه خاطرنشان کرد: صدا و سیمای استان بوشهر نخستین مرکز در میان مراکز ۳۳ گانه صداوسیما است که صاحب مرکز داده‌ها می‌شود.

ناظر با اشاره به اجرای طرح یکپارچه سازی تولید و پخش خبر در بوشهر، اضافه کرد: پوشش سامانه پخش دیجیتال برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی در استان یک میلیون و ۵۰ هزار نفری بوشهر به ۹۸ درصد می‌رسد./مهر

 
 
 

 

 • روابط عمومی اداره کل بنیاد مسکن بوشهر ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ ۰۷:۴۹

  0 0 پاسخ

  مشاور امور حقوقی اداره کل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان:
  ۶۳ هکتار از اراضی ملی از دست سودجویان رفع تصرف شد
  مشاور امور حقوقی و پیمان اداره کل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان بوشهرگفت: در سال۹۵ و منتهی به سال ۹۶ بیش از ۶۳ هکتار از اراضی به ارزش ۳۰ میلیارد تومان رفع تصرف شده و با توجه به اینکه واگذاری زمین به افراد فاقد مسکن و محروم در روستاها از وظایف بنیاد مسکن می باشد ولی متاسفانه این امر توسط افراد سودجود باعث خلل در این کار شده بود هم اکنون در حال واگذاری به مردم می باشد.

  کریم اصغر زاده با بیان اینکه یکی از وظایف بنیاد مسکن رفع تصرف املاک ملی می باشد، اظهار کرد: طی ۲ سال گذشته آدم های سودجو چندین هکتار از زمین های ملی را تصرف کرده اند.
  مشاور امور حقوقی و پیمان اداره کل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود: بیش از ۲۰ هکتار در جزیره شیف و حدود ۴۰ هکتار در عسلویه که توسط سودجویان تصرف شده و اقدام به دیوار کشی شده بود با هماهنگی دادستان، دهیار و شورای اسلامی رفع تصرف شده است.
  وی با اشاره به اینکه در هر شهرستان بیش از ۵ هکتار از اراضی رفع تصرف شده است، بیان کرد: در سال۹۵ و منتهی به سال ۹۶ بیش از ۶۳ هکتار از اراضی به ارزش ۳۰ میلیارد تومان رفع تصرف شده و با توجه به اینکه واگذاری زمین به افراد فاقد مسکن و محروم در روستاها از وظایف بنیاد مسکن می باشد ولی متاسفانه این امر توسط افراد سودجود باعث خلل در این کار شده بود هم اکنون در حال واگذاری به مردم می باشد.
  اصغر زاده با بیان اینکه فعلا بیش از ۱۰ هکتار از اراضی باقی مانده سیر مراحل آن در دادگاه در حال پیگیری می باشد، اظهار کرد: تمام پرسنل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر با توجه به رسالت خود با جدیت تمام در خدمت رسانی به مردم استان کوشا بوده و از هیچ تلاشی جهت مرتفع کردن مشکلات مردم دریغ نخواهند.

ارسال نظر