کد خبر : 18440

طرح مهرورزی اجتماعی در گناوه با استقبال روبرو شد

طرح مهرورزی اجتماعی در گناوه با استقبال روبرو شد

طرح مهرورزی اجتماعی در گناوه با استقبال پرشور و گسترده بانوان در پایگاه سلامت روان اجتماعی آوای مهرگان با مشارکت شهرداری اجرا شد.

به گزارش بوشهر24،مدیرعامل پایگاه سلامت روان اجتماعی آوای مهرگان گفت: طرح مهرورزی اجتماعی به همت و مشارکت شهرداری و هدف نشاط و شادابی و توانمندی بانوان درقالب برپایی کلاس های آموزشی بمدت یک ماه اجرا شد.

معصومه درایی افزود: شرکت کنندگان دراین طرح، مهارت های زندگی نظیر خودآگاهی، مدیریت هیجانات منفی، کنترل خشم، ارتباط موثر و افزایش اعتماد به نفس را زیرنظر کارشناسان ارشد مشاوره این انجمن فراگرفتند.

وی با بیان اینکه شرکت کنندگان از اقشار مختلف رده سنی 17 تا 67 سال بودند اظهارکرد: در آیین اختتامیه نیز به کسانی که بیشترین حضور را در طرح داشتند جوایزی اهدا شد.

مسئول روابط عمومی شهرداری گناوه گفت: طرح مهرورزی اجتماعی توسط شهرداری برنامه ریزی و برای اجرا به پایگاه آوای مهرگان این شهرستان که فعال و دارای افراد زبده و مجرب است ارایه و نتایج خوبی بدنبال داشت.

سجاد ابراهیمی افزود: شهرداری اجرای چنین طرح هایی را درقالب مختلف ازجمله آموزش حقوق شهروندی و مهارت های زندگی در طول سال بصورت محله ای در برنامه کاری خود قرار داده است.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد./ایرنا

 

ارسال نظر