کد خبر : 1897

کاهش 15 درصدی سرقت‌ و افزایش 173 درصدی کشف مواد مخدر در استان

کاهش 15 درصدی سرقت‌ و افزایش 173 درصدی کشف مواد مخدر در استان

بوشهر24: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: میزان وقوع سرقت‌ها در استان بوشهر 15 درصد کاهش یافته است.

بوشهر24: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: میزان وقوع سرقت‌ها در استان بوشهر 15 درصد کاهش یافته است.

به گزارش "بوشهر24"، سردار حیدر عباس‌زاده صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ایجاد امنیت پایدار یکی از مهمترین پیش‌نیازهای توسعه است که گام های بسیار مهمی در این راستا در استان بوشهر برداشته شده است.

وی با اشاره به اجرای برنامه‌های مختلف امنیتی در سطح استان بوشهر، خاطرنشان ساخت: در زمینه کاهش وقوع جرایم و همچنین افزایش سرعت و میزان کشفیات جرایم نیز کارهای بسیار خوبی در سطح استان صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر در ادامه به تلاش‌های صورت گرفته برای مقابله با مواد مخدر در استان بوشهر اشاره کرد و افزود: یکی از مهمترین اولویت‌های ما در سال جاری تلاش برای نا امن کردن فضا برای سوداگران مرگ و خرده فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر است.

وی اضافه کرد: طرح‌های مختلفی هم در این زمینه در شهرها و روستاهای استان بوشهر اجرا شده است و شاهد کشفیات بالایی در این زمینه هستیم که بیش از یک هزار و 300 کیلوگرم مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون کشف شده است که بیانگر افزایش 173 درصدی کشفیات نسبت به سال گذشته است.

کاهش 31 درصدی جرایم خشن در استان بوشهر

سردار عباس‌زاده تصریح کرد: جرایم خشن از جمله  قتل، تیراندازی، تجاوز به عنف، سرقت به عنف و اقدامات مسلحانه نیز کاهش زیادی داشته است و از ابتدای امسال تاکنون شاهد کاهش 31 درصدی جرایم خشن هستیم.

وی همچنین با اشاره به کاهش 15 درصدی سرقت‌ها درا ستان بوشهر در چهار ماهه نخست امسال، خاطرنشان ساخت: طی مدت یاد شده کشفیات سلاح در استان بوشهر 21 درصد افزایش داشته است و در زمینه کشفیات سوخت نیز شاهد افزایش 26 درصدی هستیم.

فرمانده انتظامی استان بوشهر ادامه داد: همه تلاش خود را برای بهبود شرایط امنیتی استان بوشهر، کاهش جرایم و افزایش کشفیات جرایم و مقابله با مجرمان و مخلان امنیت به کار خواهیم گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران انتظامی استان بوشهر از تمام توان خود برای ایجاد آرامش مطلوب در جامعه استفاده می‌کنند و به صورت شبانه‌روزی در حال حدمات دهی به مردم هستند./مهر

ارسال نظر