کد خبر : 2058

مدیرکل زندان‌های استان بوشهر خبر داد

22 جشن گلریزان در استان بوشهر برگزار شد

22 جشن گلریزان در استان بوشهر برگزار شد

بوشهر 24: مدیرکل زندان‌های استان بوشهر از برگزاری 22 جشن گلریزان در استان بوشهر خبر داد.

بوشهر 24: مدیرکل زندان‌های استان بوشهر از برگزاری 22 جشن گلریزان در استان بوشهر خبر داد.
به گزارش "بوشهر 24"، حمیدرضا حیدری در آیین برگزاری جشن گلریزان در دشتستان اظهار داشت: ماه رمضان ماه مغفرت و رحمت است و باید از تمام لحظات این ماه عزیز بهره ببریم.در اسلام تاکید فراوانی به کمک به همنوعان شده و همه ما موظف هستیم نسبت به کمک به فقرا و مستضعفان و افراد دربند اهتمام ورزیم.

مدیرکل زندان‌های استان بوشهر خاطرنشان کرد: برگزاری جشن‌های گلریزان از برنامه‌های مهم ستاد دیه و اداره کل زندان‌های استان بوشهر است و در چند سال اخیر شاهد اقدامات ارزشمندی در این عرصه هستیم. در دشتستان نیز با کمک خیران و با همکاری مسئولان تاکنون چند جشن گلریزان داشته‌ایم که امیدواریم زمینه آزادی زندانیان غیرعمد فراهم شود.

وی با اشاره به وجود 109 زندانی مالی در سطح استان بوشهر بیان کرد: برای آزادسازی این زندانیان مبلغی بالغ بر 13 میلیارد و 500 میلیون تومان نیاز است که امیدواریم تا پایان سال همه این مبلغ تأمین و این زندانیان آزاد شوند.

این مسئول یادآور شد: سال گذشته 116 زندانی جرائم مالی در زندان‌های استان وجود داشت که در مجموع به 14 میلیارد تومان برای آزادی آنان نیاز بود که با همکاری خیران و با گذشت شاکیان آزاد شدند.

مدیرکل زندان‌های استان بوشهر از برگزاری 22 جشن گلریزان در استان بوشهر خبر داد و گفت: در یکسال اخیر تعداد 22 جشن گلریزان برای آزادی زندانیان غیرعمد در استان برگزار شده و امیدواریم این روند تداوم داشته باشد./ فارس

ارسال نظر