کد خبر : 21742

فرماندار بوشهر با بیان اینکه نصب چادر در سواحل شهرستان بوشهر ممنوع است، گفت:

نصب چادر در سواحل شهرستان بوشهر ممنوع است

نصب چادر در سواحل شهرستان بوشهر ممنوع است

نصب چادر در سواحل شهرستان بوشهر ممنوع است/ مسئولین بی توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی به دادستانی معرفی می‌شود

به گزارش بوشهر۲۴،نصب چادر در سواحل شهرستان بوشهر ممنوع است/ مسئولین بی توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی به دادستانی معرفی می‌شود

 

IMG-20210205-WA0061

فرماندار بوشهر با بیان اینکه نصب چادر در سواحل شهرستان بوشهر ممنوع است، گفت: مسئولین بی توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی به دادستانی معرفی می‌شود.

عباس جمشیدی در خصوص تصمیم گیری‌های مصوب در ستاد مبارزه با بیماری کرونا در شهرستان بوشهر با بیان اینکه یک سری از تصمیمات به صورت کشوری و استان ابلاغ می‌شود، اظهارداشت: اما برخی از محدودیت‌ها و نظارت‌ها به نسبت رعایت پروتکل‌ها و وضعیت شیوع در هر شهرستان متفاوت است.

وی با بیان اینکه شهربوشهر هر ساله در این فصل مقصد بسیاری از سفرها است، افزود: نباید اجازه دهیم با برخی بی احتیاطی‌ها شروع موج جدید این بیماری را در پی داشته باشد.

فرماندار بوشهر در خصوص پیشگیری از عدم تجمع در ساحل، بیان کرد: باید پیش از برپایی چادر در ساحل ناظرات از این کار افراد را منع کنند.

جمشیدی با عنوان اینکه هر ارگانی در ستاد مبارزه با ویروس کرونا یک وظیفه دارند، بیان کرد: در صورت مشاهد کوتاهی در انجام کارها مدیران خاطی به دادستان معرفی می‌شود.

وی با اشاره به صف گرفتن مردم برای خرید برخی از اقلام مورد نیاز و اساسی، تصریح کرد: در ابتدا برای عدم وقوع این اتفاق تذکر داده شد و درخواست شد که پهنه توزیع این اقلام در مراکز مختلف برای جلوگیری از تجمع انجام شود.

فرماندار بوشهر با عنوان اینکه به دلیل دارا بودن امکانات درمانی محدود ملزم به سخت‌گیری در رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستیم، خاطرنشان کرد: اگر کوتاهی از هر یک از اقشار جامعه شاهد باشیم با آنها برخورد می‌شود.

جمشیدی در خصوص اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان بوشهر، گفت: طرح شهید سلیمانی، طرح نجات دهنده ای برای کنترل بیماری کرونا است.

وی از همراهی و همکاری آحاد مختلف مردم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی تشکر کرد، عنوان کرد: باید افرادی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند تشویق شوند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر