کد خبر : 2197

بخش زنان بیمارستان بوشهر به نام دکتر ملک زاده شد +تصاویر

بخش زنان بیمارستان بوشهر به نام دکتر ملک زاده شد +تصاویر

بوشهر24: آئین نکوداشت مرحوم ملک محمد ملک زاده پزشک خوشنام در سالن اجتماعات بیمارستان شهدای خلیج فارس برگزار شد.

بوشهر24: آئین نکوداشت مرحوم ملک محمد ملک زاده پزشک خوشنام در سالن اجتماعات بیمارستان شهدای خلیج فارس برگزار شد.

به گزارش "بوشهر24"، استاندار بوشهر در این آئین گفت: افرادی که خدمت مردم بوشهر را به کار کردن در مناطق برخوردارتر ترجیح می‌دهند بیشتر قابل تقدیر هستند که از جمله آنان می‌توان به دکتر ملک‌زاده اشاره کرد.

مصطفی سالاری افزود: در زمانی که این پزشک در استان بوشهر به مردم خدمت‌ می‌کرده، امکانات رفاهی مناسبی نداشته است در حالی که با جایگاه علمی که ایشان داشته به راحتی در هر نقطه‍‌‌ای از با بهترین امکانات می‌توانست زندگی نماید.

وی درمورد سلوک زندگی دکتر ملک‌زاده گفت: در سلوک زندگی این عزیز ترجیح خدمت در منطقه محروم بود موج می‌زد و در حال حاضر پزشکان دیگری نیز در استان بوشهر به مردم در حال ارایه خدمات پزشکی هستند که باید قدردان آنان نیز باشیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
راز ماندگاری و خوشنامی مردمی بودن است

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: راز ماندگاری و خوشنامی پزشکان تنها کارهای علمی و تخصصی نیست بلکه تنها مردمی بودن و مردم‌دار بودن موجب ماندگاری اسم یک پزشک در بین مردم است. 


دکتر علیرضا رئیسی اضافه‌کرد: امیدوارم پزشکان از سبک زندگی این مرد بزرگ الگوبرداری نمایند و در خدمت‌رسانی به مردم از هیچ تلاشی کوتاهی نکنند. 


در این مراسم بخش زنان و زایمان بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر به نام دکتر ملک‌محمد ملک‌زاده نامگذاری شد و با حضور خانواده این پزشک از یادمان وی در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر پرده‌برداری شد.


مهندس فرهود ملک‌زاده در حاشیه این مراسم گفت: مراسم تجلیل از پدرم پاسخ به چند دهه خدمت صادقانه‌اش در استان بوشهر بود و خوشحالیم که یادش در این بیمارستان با نام‌گذاری بخش زنان و زایمان ماندگار شده است. 


وی اضافه‌کرد: از هم‌استانی‌های عزیز که در این مدت با ما ابراز همدردی داشته‌اندد کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم خدمت به مردم سرلوحه دیگر پزشکان قرار گیرد.

منبع: سایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

ارسال نظر