کد خبر : 268

پلیس بوشهر به دنبال شایعه سازان خفاش شب

پلیس بوشهر به دنبال شایعه سازان خفاش شب

بوشهر۲۴: فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه نقل قول و روایت های همچون" خفاش شب" و تعرض به زنان و دختران در استان بوشهر کذب محض است تاکید کرد: به پلیس فتا ماموریت داده شده ضمن شناایی شایعه سازان درفضای مجازی با آنان بشدت برخورد شود.

بوشهر24: فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه نقل قول و روایت های همچون "خفاش شب" و تعرض به زنان و دختران در استان بوشهر کذب محض است تاکید کرد: به پلیس فتا ماموریت داده شده ضمن شناایی شایعه سازان درفضای مجازی با آنان بشدت برخورد شود.

به گزارش «بوشهر24»؛ سردار حیدر عباس زاده گفت: مدتی است افرادی مغرض با اهدافی غیراخلاقی و انسانی با رواج شایعات و خبرهای کذب در فضای مجازی باعث تهدید امنیت روانی جامعه شده اند که پلیس با قاطعیت اعلام می کند چنین اخباری کذب و از اساس به دور از واقعیت است.

وی تصریح کرد:از ابتدای سال جاری تا کنون در سراسر استان بوشهر هیچگونه تعرض یا جرم خشنی علیه زنان و دختران رخ نداده است.

سردار عباس زاده تاکید کرد خانواده های محترم در استان بوشهر مطمئن باشند پلیس با هدفمندی،آمادگی و اشرافیت کامل بر ماموریت های خود به پاسداری از حریم امنیت انان مشغول است.

وی یادآور شد: با پلیس فتا ماموریت  ویژه داده شده با شناسایی شایعه سازان درفضای مجازی آنان را به دستگاه  قضایی معرفی کند.

ارسال نظر