کد خبر : 271

خفاش شب در فارس هم تکذیب شد

خفاش شب در فارس هم تکذیب شد

بوشهر۲۴: پس از اینکه در یک ماهه گذشته شایعه ربودن و قتل دختران توسط باندی در استان های بوشهر و هرمزگان تکذیب شد، این بار یک مقام انتظامی در استان فارس نیز شایعه خفاش شب در جنوب این استان را تکذیب کرد.

بوشهر24: پس از اینکه در یک ماهه گذشته شایعه ربودن و قتل دختران توسط باندی در استان های بوشهر و هرمزگان تکذیب شد، این بار یک مقام انتظامی در استان فارس نیز شایعه خفاش شب در جنوب این استان را تکذیب کرد.

به گزارش «بوشهر 24»؛ سردارسیروس سجادیان با تکذیب وقوع حادثه ربوده شدن دختران در جهرم، گفت: افرادی که دامن به این شایعات می‌زنند، گروهی افراطی در جامعه هستند.

سجادیان تاکید کرد: این گروه نمی‌خواهند جامعه آرامش لازم را داشته باشد و همیشه به دنبال ناامنی هستند تا امنیت خودشان را تامین کنند.

فرمانده انتظامی فارس تاکید کرد: افرادی که با این گونه شایعات و دامن زدن به آن قصد ناامن کردن فضای عمومی جامعه را دارند توسط پلیس فتا ردیابی و بازداشت خواهند شد.

طی هفته‌های اخیر شایعاتی در فضای مجازی در خصوص وقوع قتل‌ تعدادی دختر در شهرستان‌های مختلف از جمله جهرم در استان فارس، انتشار داده شده که زمینه‌ی نگرانی خانواده‌هایی را فراهم کرده است.در گروه‌های مختلف تشکیل شده در فضای مجازی، بعضا تصاویری منتشر شده و این تصاویر به وقوع جنایت از سوی خفاشان‌شب، نسبت داده شده است.

پیش از این رئیس کل دادگستری استان فارس نیز وقوع چنین جنایاتی را کاملا تکذیب کرده و از برخورد قانونی با انتشاردهندگان چنین اخباری خبر داده بود.

این درحالی است که طی یک ماهه گذشته ابتدا محمدی یگانه فرمانده انتظامی استان هرمزگان وجود خفاش شب در بندرعباس را تکذیب کرده و خبر از پیگرد شایعه کنندگان داد، سپس جانشین فرمانده انتظامی بوشهر ربودن دختران این استان توسط باندی و قتل آنها را شایعه دانست.

ارسال نظر