کد خبر : 2726

عاملان جنایت جسد جوان گمشده را به دره انداخته بودند

جنایت شرور انتقامجو در بوشهر/ قتل با ضربات سنگ

جنایت شرور انتقامجو در بوشهر/ قتل با ضربات سنگ

بوشهر24: فرد شروری که در شهرستان بوشهر با همدستی یکی از دوستانش جوانی را کشته و جسد او را به دره انداخته بود، دستگیر شد.

بوشهر24: فرد شروری که در شهرستان بوشهر با همدستی یکی از دوستانش جوانی را کشته و جسد او را به دره انداخته بود، دستگیر شد.
به گزارش "بوشهر 24"، در پی گزارش مفقود شدن جوانی به نام محمد معلوم شد او سی و یکم خرداد امسال از منزل خارج و مفقود شده است، با دستور قضایی تحقیق در این زمینه برای یافتن جوان گمشده در دستور کار ماموران قرار گرفت.

سردار حیدر عباس زاده افزود: با شروع تحقیقات، جستجو برای به دست آمدن سرنخی از جوان گمشده بی نتیجه ماند و این فرضیه که ممکن است وی به قتل رسیده باشد، قوت گرفت.

او تصریح کرد: در ادامه تحقیقات ماموران به یکی از دوستان جوان گمشده به نام منوچهر ظنین شده و او را دستگیر کردند. در بازجویی از منوچهر وی زبان به اعتراف گشود و گفت با یکی از دوستانم به نام احمد نقشه قتل محمد را کشیده و منتظر فرصتی بودیم تا او را به قتل برسانیم. روز حادثه با قرار گرفتن در مسیر عبوری محمد از او خواستیم با موتورسیکلتش احمد را به کارخانه سنگ شکنی در کوه های اطراف روستای سمل ببرد.

متهم تصریح کرد: پس از یک ساعت احمد به من زنگ زد تا به او ملحق شوم. با حضور در محل متوجه شدم، احمد با ضربات سنگ محمد را کشته است و جسد را با کمک هم به دره ای در همان حوالی انداختیم و موتورسیکلت مقتول را به یکی از کوچه های برازجان برده و رها کردیم.

متهم افزود: بعد از گذشت دو هفته به محل رها کردن جسد رفتیم، اما فقط تکه های لباس و جمجمه مقتول در محل باقی مانده بود، لباس ها را آتش زدیم و جمجمه را در چاه متروکه ای حوالی برازجان انداختیم.

فرمانده انتظامی استان اظهار کرد: با اعتراف متهم دستگیری عامل اصلی قتل که یکی از افراد شرور و سابقه دار شهرستان تنگستان بود در دستور کار پلیس قرار گرفت و متهم در یک عملیات در خانه اش در حالی که قصد درگیری با ماموران را داشت، دستگیر شد.

با انتقال متهم به پلیس آگاهی وی با اعتراف به قتل عنوان کرد: از مدتی پیش با مقتول اختلاف داشتم و منتظر فرصتی بودم تا از او انتقام بگیرم و سرانجام روز حادثه با کشاندن وی به کوه های اطراف او را کشتم.

با اعتراف متهم، دستور بازداشت موقت آنها صادر شد و هر دو متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند. هنوز از انگیزه های متهمان در ارتباط با این جنایت گزارشی منتشر نشده است./ جام جم

ارسال نظر