کد خبر : 278

موسوی نژاد: ویژه‌خواری در حکومت دینی جایی ندارد

موسوی نژاد: ویژه‌خواری در حکومت دینی جایی ندارد

بوشهر۲۴: نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: ویژه‌خواری در حکومت دینی جایی ندارد.

بوشهر24: نماینده مردم دشتستان در مجلس گفت: ویژه‌خواری در حکومت دینی جایی ندارد.
به گزارش "بوشهر24" به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده دشتستان، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد شامگاه پنج‌شنبه در آیین تجلیل از پاکبانان شهرداری برازجان با تسلیت ایام سوگواری حضرت زینب کبری (س) و خیرمقدم به پاکبانان پرتلاش، اظهار داشت: کارگران قشری زحمتکش و شایسته تقدیر و تجلیل هستند و امیدواریم بتوانیم در حد توان به آنها خدمت کرده و پاسخگوی زحمات آنها باشیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی افزود: در حکومت اسلامی و بر اساس عدل علوی انسان‌ها هیچ ارجحیتی نسبت به یکدیگر پیدا نمی‌کنند مگر به واسطه تقوا و اعمال صالح؛ بنابراین در نظام‌های دینی جایگاه ویژه خواستن و مقام ویژه داشتن هیچ جایی ندارد.

وی با تأکید بر اینکه برای شیعه بودن باید مولای شیعیان را سرمشق قرار داد، خاطرنشان کرد: حضرت امیرالمومنین (ع) الگویی مناسب برای همه مردم و مسئولان هستند؛ کسی که هم معصوم و هم امام و حاکم بود اما خود را همنشین مردم محروم و مستضعف می‌کرد و هیچگاه خود را برتر از یک انسان گناهکار و خطاکار نمی‌دانست.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس تصریح کرد: پاکبانان شهرداری به صورت خالصانه و با عشق و علاقه به کار می‌پردازند و اگر یک روز در سطح شهر کار نکنند نمی‌توان در شهر زندگی کرد.

موسوی‌نژاد افزود: کارگران و پاکبانان نقش مهمی در زندگی ما دارند و نمی‌توان تأثیر آنها را نادیده گرفت بنابراین مسئولان باید در رفع مشکلات و دغدغه‌های آنان تلاش ویژه داشته باشند.

این مسئول با قدردانی از شهردار برازجان و زحمات آنها و حسن توجه به مناطق محروم شهر، گفت: پیامبر اکرم (ص) فرموده‌اند که حقوق کارگر را قبل از خشک شدن عرق او بپردازید اما متاسفانه در سال‌های گذشته در شهرداری برازجان می‌دیدیم که حقوق و مزایای کارگران زحمتکش به موقع پرداخت نمی‌شد و در امور غیر ضروری مثل ظاهرسازی میادین مرکز شهر و امور تبلیغاتی هزینه می‌شد.

در این آیین 132 پاکبان و کارگر شهرداری برازجان تجلیل شدند.

 

ارسال نظر