کد خبر : 2822

رئیس شورا: عملکرد شهرداری بوشهر رضایت‌بخش نیست

رئیس شورا: عملکرد شهرداری بوشهر رضایت‌بخش نیست

بوشهر24: رئیس شورای شهر بوشهر گفت: در وضعیت فعلی عملکرد شهرداری بوشهر بسیار ضعیف و غیرقابل قبول است.

بوشهر24: رئیس شورای شهر بوشهر گفت: در وضعیت فعلی عملکرد شهرداری بوشهر بسیار ضعیف و غیرقابل قبول است.
به گزارش "بوشهر 24"، عبدالخالق برزگرزاده ظهر امروز در نشست بررسی عملکرد شهرداری بوشهر که با حضور اعضای شورای شهر برگزار شد، با انتقاد شدید از عملکرد مجموعه شهرداری بوشهر اظهار داشت: در حالی که پیش از عید نوروز به شهرداری برای نصب و تعمیر کولر اتوبوس‌های درون شهری یادآوری کرده بودیم ولی تا به حال که دو ماه از فصل تابستان را سپری کرده‌ایم شاهد اقدامی عملی در این زمینه نبوده‌ایم و فقط وعده‌هایی شنیده‌ایم.

وی ادامه داد: استاندار و فرماندار حق دارند از وضعیت موجود در سطح شهر گلایه‌مند باشند زیرا آنطور که باید شاهد اقدامات شهرداری در سطح شهر نیستیم و با این وضعیت نمی‌توانیم پاسخگوی شهروندان باشیم.

رئیس شورای شهر بوشهر خاطرنشان کرد: شهرداری برای پارک بانوان نیز مهلت سه ماه خواسته ولی متاسفانه در این زمینه نیز کوتاهی صورت گرفته و با روند کنونی شاید تا چند ماه دیگر نیز چنین طرحی محقق نشود.

وی با انتقاد از روند بسیار کند بهسازی نوار ساحلی حدفاصل میدان رئیسعلی دلواری تا مجتمع تیهو تصریح کرد: نزدیک به چهار ماه است که راه گذر شهروندان را مسدود کرده‌ایم و در بیشتر مواقع شاهد کار دو نفر در این پروژه هستیم و بدون شک با این روند پروژه نیز طبق موعد مقرر به پایان نمی‌رسد.

برزگرزاده با بیان اینکه در وضعیت کنونی به هیچ وضع از شهرداری راضی نیستیم، ابراز داشت: اگر مجموعه شهرداری معتقد به کار کردن در سطح شهر هستند پس باید کارکرد آنها در سطح شهر نمود داشته باشد ولی متاسفانه روند پیشرفت شهر به گونه‌ای پیش می‌رود که ما تمایلی به رو در رو شدن با استاندار و امام جمعه شهر برای پاسخگویی از وضعیت شهر نداریم.

وی با بیان اینکه در سال گذشته ارزش افزوده‌ای بالغ بر 20 میلیارد تومان به شهرداری پرداخت شده است، اظهار کرد: با توجه که مبلغ مذکور از جیب مردم هزینه شده باید پروژه‌های که از محل آن احداث می‌شود بطور ملموس برای شهروندان قابل رویت باشد ولی متاسفانه ما هنوز به جای اجرای پروژه‌های بزرگ به دنبال گرفتن سطل‌های زباله برای کوچه و خیابان‌های شهرداری هستیم.

برزگرزاده افزود: مدیران شهرداری با نماینده بازرسی همکاری لازم را داشته باشند، چون به عنوان نماینده شورای شهر در شهرداری مستقر شده است.

رئیس شورای شهر بوشهر در ارتباط با انتقاداتش از شهرداری بوشهر بیان داشت: انتقاد ما از شخص و یا اشخاص خاصی نیست بلکه انتقاد ما از مجموعه شهرداری است و با هدف پیگیری خواسته‌های شهروندان منتقد روند کنونی هستیم.

وی در پاسخ به مسئولان شهرداری در مورد ابراز رضایتمندی معاون عمرانی استاندار بوشهر از روند کنونی ساخت پروژه‌های شهرداری بیان داشت: مجموعه استانداری به هیچ وجه از روند کنونی راضی نیستند و آیا این رضایت است که استاندار گفته تا شهرداری پروژه‌ای را اجرا نکند نمی‌توانیم پولی را تزریق کنیم.

ارسال نظر