کد خبر : 2847

جیره‌بندی آب در دشتستان

جیره‌بندی آب در دشتستان

بوشهر 24: امام جمعه برازجان گفت: با توجه به کاهش ورودی آب به خطوط آبرسانی شهرستان دشتستان آب شرب در این شهرستان جیره‌بندی شده که لازم است این توزیع به‌صورت عادلانه مدیریت شود و مردم نیز در مصرف بهینه آن اقدام کنند.

بوشهر 24: امام جمعه برازجان گفت: با توجه به کاهش ورودی آب به خطوط آبرسانی شهرستان دشتستان آب شرب در این شهرستان جیره‌بندی شده که لازم است این توزیع به‌صورت عادلانه مدیریت شود و مردم نیز در مصرف بهینه آن اقدام کنند.
به گزارش "بوشهر 24"، حجت‌الاسلام حسن مصلح در خطبه‌های نماز جمعه برازجان با تسلیت سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) اظهار کرد: تاریخی که حضرت امام جعفر صادق(ع) رقم زدند در جهان اسلام و جهان ادیان الهی بی‌نظیر است چراکه اسلام در مسیر اصلی الهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه امام جعفر صادق(ع) اسلام راستین را احیا کرد گفت: دولت‌های اموی و عباسی با خباثت قصد تحریف اسلام را داشتند که امام جعفر صادق(ع) با برپایی مدارس اسلامی در کوفه و مدینه در حوزه اعتقادی، رفتار و اخلاق اسلامی، نبوی، علوی و فاطمی بسیار تلاش کردند.

امام جمعه برازجان با اشاره به تدفین دو شهید گمنام در دشتستان و با قدردانی از استقبال بی‌نظیر مردم از این شهیدان گفت: شهیدان راه و رسم زندگی و دفاع از ارزش‌های اسلامی را به ما می‌آموزند و وجود شهدای گمنام در هر شهر و دیار آثار و برکات مهمی در حوزه‌های گوناگون برای مردم آن منطقه دارد.

مصلح، با گرامیداشت روز جهانی مساجد تصریح کرد: با توجه به اینکه مساجد خانه خدا و مکان امن الهی است باید همواره در بهداشت مساجد تلاش شود تا زمینه جذب بیشتر مردم به‌وی‍ژه جوانان به این مکان الهی فراهم شود.

وی، با بیان اینکه مسجد محل برپایی بسیاری از برنامه‌های فرهنگی اجتماعی است بیان کرد: مدیریت مساجد از مهم‌ترین مسائلی است که باید مدنظر بانیان مساجد قرار داشته باشد تا در آن بتوان برنامه‌های گوناگون فرهنگی اجتماعی طراحی و اجرایی کرد.

امام جمعه برازجان همچنین با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر تأکید کرد: دولت‌مردان باید ضمن عمل به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در تمامی امور در مسیر شهدا گام بردارند.

مصلح با اشاره به اینکه خرید تضمینی خرمای نخل‌داران دشتستانی  مشکلات آنان را برطرف کرد گفت: خرید تضمینی خرمای نخل‌داران دشتستانی که محصولات سال قبل در انبارها مانده بود، رضایتمندی نخلداران  را فراهم کرد که در اجرای این برنامه  نماینده مردم دشتستان در مجلس و سایر مسئولان  استان بوشهر تلاش و همکاری خوبی داشتند.

امام جمعه برازجان با بیان اینکه آب شرب در دشتستان جیره‌بندی شده است تأکید کرد: با توجه به کاهش ورودی آب به خطوط آبرسانی شهرستان دشتستان آب شرب در این شهرستان جیره‌بندی شده که لازم است این توزیع به‌صورت عادلانه مدیریت شود و مردم نیز در مصرف بهینه آن اقدام کنند.
منبع: تسنیم

ارسال نظر