کد خبر : 2904

289 طرح در استان بوشهر افتتاح می‌شود/ اجرای 200 برنامه فرهنگی در هفته دولت

289 طرح در استان بوشهر افتتاح می‌شود/ اجرای 200 برنامه فرهنگی در هفته دولت

بوشهر 24: مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر و دبیر ستاد هفته دولت استان گفت: 289 طرح با اعتبار 640 میلیارد تومان در استان بوشهر افتتاح می‌شود.

به گزارش"بوشهر24"، اسماعیل موسوی عصر شنبه در جمع خبرنگاران با تبریک به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: دولت خدمات بسیار خوبی را به مردم ارائه داده است که ما تلاش داریم تا بخش‌هایی از این خدمات را بتوانیم اطلاع‌رسانی کنیم تا مردم در جریان اقدامات صورت گرفته قرار بگیرند.

وی از اجرای برنامه‌های مختلفی به مناسبت هفته دولت در استان بوشهر خبر داد و اضافه کرد: افتتاح و همچنین آغاز عملیات اجرای طرح‌ها و پروژه‌های در مختلف در سطح شهرها و روستاهای استان از مهمترین برنامه‌های دهه مبارک فجر است.

دبیر ستاد هفته دولت استان بوشهر با اشاره به بهره‌برداری از 289 طرح با اعتبار 640 میلیارد تومان در استان بوشهر طی هفته دولت، بیان داشت: عملیات اجرایی 138 پروژه عمرانی و اقتصادی نیز طی این هفته آغاز می‌شود که برای اجرای آنها 140 میلیارد تومان اعتبار هزینه خواهد شد.

وی به برخی از این پروژه‌ها اشاره کرد و ادامه داد: فضاهای ورزشی، آموزشی، عمران شهری، عمران روستایی، برق، گاز و مسکن مهر از مهمترین بخش‌هایی است که طرح‌های هفته دولت افتتاح یا اجرایی می‌شوند.

اجرای 200 برنامه فرهنگی هفته دولت در استان بوشهر

موسوی از آغاز عملیات اجرایی تاسیسات آب شیرین کن بوشهر توسط بخش خصوصی با 42 میلیارد تومان اعتبار طی هفته دولت خبر داد و افزود: افتتاح بیمارستان تامین اجتماعی عسلویه نیز از مهمترین طرح‌های قابل افتتاح در هفته دولت است.

وی در ادامه به اجرای بیش از 200 برنامه فرهنگی اجتماعی در هفته دولت اشاره کرد و بیان داشت: برنامه‌های فرهنگی هفته دولت در شهرستان‌های مختلف استان بوشهر اجرای می‌شود.

مدیرکل سیاسی استانداری بوشهر با اشاره به اجرای برنامه های هفته دولت در سه محور اجتماعی فرهنگی، اقتصادی عمرانی و گام‌های اساسی دولت در استان، خاطرنشان ساخت: حفظ ارزش‌ها و تحکیم پیوند ملت و دولت از مهمترین اهداف دولت است.

وی از تلاش برای اطلاع رسانی و بیان خدمات و عملکرد دولت طی این هفته خبر داد و اضافه کرد: دریافت انتظارات و مطالبات مردم از دولت نیز از اهدافی است که به دنبال تحقق آن هستیم./مهر

 

ارسال نظر