کد خبر : 2905

افتتاح و کلنگ‌زنی 24 پروژه آموزشی در استان بوشهر

افتتاح و کلنگ‌زنی 24 پروژه آموزشی در استان بوشهر

بشهر24:مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان بوشهر از افتتاح و کلنگ‌زنی 24 پروژه آموزشی در استان بوشهر خبر داد.

به گزارش "بوشهر24"، احمد مرادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در عسلویه اظهار داشت: هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان دستاوردها و خدمات دولت است و مسئولان باید به معرفی خدمات دولت بپردازند.

وی افزود: شهید رجایی و باهنر با ساده‌زیستی و خالصانه و برای رضای خدا کار کردند و گرامیداشت یاد و نام این شهدای عظیم‌الشان امری لازم است.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان بوشهر خاطرنشان کرد: گسترش فضاهای آموزشی و افزایش امکانات و تجهیزات در مدارس به ویژه در مناطق دوردست مورد توجه و تاکید قرار دارد و امیدواریم به اهداف مورد نظر برسیم.

مرادی تصریح کرد: کیفیت‌بخشی در اجرای پروژه‌های عمرانی مورد توجه و تاکید این مجموعه قرار دارد و امیدواریم با تلاش و برنامه‌ریزی مناسب به اهداف مورد نظر برسیم.

وی از افتتاح و کلنگ‌زنی 24 پروژه آموزشی در استان بوشهر خبر داد و گفت: امسال در هفته دولت تعداد 24 پروژه بزرگ آموزشی در شهرستان‌های مختلف استان افتتاح شده و یا کلنگ‌زنی می‌شود.

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان بوشهر بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته تعداد 22 پروژه با اعتبار 118 میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد و دو پروژه نیز با اعتبار 17 میلیارد ریال کلنگ‌زنی می‌شود.

مرادی تاکید کرد: اداره کل نوسازی مدارس در تمام شهرستان‌های استان بوشهر فعالیت مطلوبی دارد و تلاش می‌کنیم کمبودها و مشکلات و دغدغه‌های مردم و فرهنگیان را رفع کنیم تا دانش‌آموزان در فضایی مناسب و مطلوب تحصیل کنند.
 

ارسال نظر