کد خبر : 2936

مسئولان استان بوشهر با شهدا تجدید میثاق کردند

مسئولان استان بوشهر با شهدا تجدید میثاق کردند

بوشهر24:: مسئولان دستگاه‌های مختلف استان بوشهر به مناسبت هفته دولت با شهدا تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرنگار "بوشهر24"، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر صبح یکشنبه در آئین ادای احترام مسئولان استان بوشهر به شهدا در گلزار شهدای بوشهر اظهار داشت: شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و ما همیشه وامدار این شهدا هستیم و باید رهرو این شهدا باشیم.

حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری با اشاره به اینکه استان بوشهر 124 شهید دولتی را تقدیم این نظام و انقلاب کرده است، بیان داشت: شهدا در دوران خدمت خود با تمام وجود به مردم خدمات‌دهی می‌کردند و در زمانی هم که لازم بود، برای حفاظت از این آب و خاک، جان خود را تقدیم کردند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت از جمله شهیدان رجایی و باهنر، تصریح کرد: هم اکنون همه مسئولان باید راه این شهدا را ادامه دهند و از تمام ظرفیت‌ها و فرصت‌هایی که در اختیار دارند برای ارائه خدمات مناسب به مردم استفاده کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر ادامه داد: هر چند امروز هوای بوشهر بسیار گرم و شرجی بود ولی مسئولان و کارکنان دولت در این جا برای ادای احترام به شهدا جمع شده‌ایم تا وفاداری خود به شهدا را ثابت کنیم.

وی ادامه داد: دولت و دولت‌مردان تلاش‌های بسیار زیادی را برای ارائه خدمات به مردم داشته‌اند و شاهد توسعه و پیشرفت بسیار خوبی بوده‌ایم که امیدواریم حاصل این تلاش‌ها رضایت‌مندی مردم باشد.

لازم به ذکر است که مسئولان استان بوشهر با حضور در گلزار شهدای بوشهر و همچنین مزار شهدای گمنام، با نثار گل و قرائت فاتحه بر مزار شهدا، یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند.

استاندار بوشهر به همراه تعدادی از معاونین خود و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و همچنین تعدادی از کارکنان دولت در این آئین حضور داشتند./مهر

 

ارسال نظر