کد خبر : 2938

افتتاح 80 پروژه عمرانی در شهرستان دشتی

افتتاح 80 پروژه عمرانی در شهرستان دشتی

بوشهر24: در هفته دولت امسال 80 پروژه عمرانی در شهرستان دشتی افتتاح خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری"بوشهر24"، از شهرستان دشتی، غلامرضا مهرجو صبح امروز در آیین غبارروبی قبور مطهر شهدای انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: در هفته دولت 80 پروژه عمرانی با اعتبار قریب به 20 میلیارد تومان در سطح شهرستان دشتی افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

فرماندار شهرستان دشتی افزود: شهیدان رجایی و باهنر به عنوان الگوی مردم‌داری و ساده‌زیستی در تاریخ نظام جمهوری اسلامی مطرح هستند.

وی افزود: در آغازین روز هفته دولت به عنوان روز امید و آرامش، ارزش‌ها وهویت اسلامی مدیران شهرستان با آرمان‌های شهیدان و حضرت امام تجدید بعیت کردند و ما نیز در مسیر شهدا گام بر می‌داریم و در خدمت مردم عزیز شهرستان خواهیم بود.

مهرجو گفت: این هفته فرصتی است تا مردم شهرستان در جریان اقدامات و خدمات دولت قرار گیرند و همچنین فرصتی است تا مردم بتوانند به نقد و بررسی عمکرد دولت بپردازند و این را به فال نیک می‌گیریم.

فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه مسئولان به تبیین سیاست‌های دولت بپردازند، اضافه کرد: مدیران شهرستان دشتی به پاس خون پاک شهدا، حفظ آرمان‌های شهدا در بین مردم قرار گیرند و نسبت به رفع مشکلات آنها اقدام کنند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دشتی نیز گفت: امام صادق(ع) می‌فرمایند هر کس احترام به امور مسلمانان را نداشته باشد مسلمان نیست.

اکبر دشتی افزود: هیچ کدام از مقوله‌های ایثار، فرهنگ، سیاست، امور اجتماعی و امور اخلاقی ارجح‌تر از خدمت‌رسانی به مردم نیست.

وی ادامه داد: شهادت زیباترین تجلی خدمت‌رسانی به دین و جامعه است و هیچ خدمتی در نظام اسلامی بالاتر از شهادت نیست.

در پایان نیز مسئولان شهرستان دشتی با اهدای  گل یاد و خاطره شهدا و امام شهدا را گرامی داشتند./فارس
 

ارسال نظر