کد خبر : 2956

عملیات اجرایی بهسازی محور اهرم – فراشبند آغاز شد

عملیات اجرایی بهسازی محور اهرم – فراشبند آغاز شد

بوشهر24: در آئینی با حضور استاندار بوشهر، عملیات اجرایی بهسازی محور اهرم – فراشبند آغاز شد.

به گزارش خبرنگار "بوشهر24"، استاندار بوشهر عصر یکشنبه در حاشیه این آئین اظهار داشت: دولت از همه توان خود برای رفع مشکلات مردم و اجرای طرح‌های توسعه‌ای مناسب استفاده کرده و گام‌های بسیار مهمی برای کاهش دغدغه‌ها و نیازهای مردم در مناطق مختلف کشور برداشته شده است.

مصطفی سالاری با اشاره به بهره‌برداری از 289 طرح با اعتبار 640 میلیارد تومان در استان بوشهر طی هفته دولت، بیان داشت: عملیات اجرایی 138 پروژه عمرانی و اقتصادی نیز طی این هفته آغاز می‌شود که برای اجرای آنها 140 میلیارد تومان اعتبار هزینه خواهد شد.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت: پروژه‌های افتتاحی هفته دولت امسال از نظر حجم ریالی با احتساب افتتاح پروژه‌های مسکن، سه برابر و بدون احتساب پروژه‌های مسکن یک و نیم برابر پارسال است.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه با افتتاح چندین طرح ورزشی در هفته دولت همه روستاهای بالای یک‌هزار نفر جمعیت صاحب زمین چمن ورزشی می‌شوند، تصریح کرد: یکی از مهمترین طرح‌های افتتاحی هفته دولت، بهره‌برداری از بیمارستان تامین اجتماعی عسلویه است.

سرمایه‌گذاری 100 میلیارد ریالی برای اجرای فاز نخست

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر نیز در این آئین اظهار داشت: توسعه راه‌های استان بوشهر را با جدیت در دستور کار داریم و طرح‌های بسیار خوبی تاکنون اجرا شده است و به منظور بهسازی راه‌های استان نیز برنامه‌های خوبی را در دست اجرا داریم.

علیرضا صفایی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی بهسازی محور اهرم – فراشبند، ادامه داد: برای اجرای فاز نخست این طرح 100 میلیارد ریال اعتبار سرمایه‌گذاری صورت خواهد گرفت.

وی از اجرای این طرح در سه فاز خبر داد و بیان داشت: فاز نخست این طرح دارای پنج کیلومتر طول است که نقش بسیار مهمی در بهبود وضعیت این مسیر خواهد داشت./مهر

ارسال نظر