کد خبر : 3032

دو حادثه مرگبار در دشتستان

 دو حادثه مرگبار در دشتستان

بوشهر24: وی ادامه داد: متاسفانه عملیات امدادی و درمانی بر روی این جوان راه به جایی نمی برد و فرد مصدوم در درمانگاه آبپخش فوت می کند.

بوشهر24: رئیس اورژانس 115 دشتستان از غرق شدن جوان 22 ساله دشتستانی در روستای بصری از توابع بخش آبپخش خبر داد و گفت: این جوان که با دوستان خود در محل مجاورت پل روستای بصری در رودخانه در حال شنا بود، متاسفانه دچار حادثه می شود.

به گزارش "بوشهر24"، محمدعلی دهقان افزود: ساعت 12 و 26 دقیقه یکشنبه  2 شهریور ماه جوان مذکور به نام (رضا- ر) دچار حادثه شده و غرق می شود و با کمک نیروهای امدادی و دوستانش از آب بیرون کشیده شده و به درمانگاه آبپخش منتقل می گردد.

وی ادامه داد: متاسفانه عملیات امدادی و درمانی بر روی این جوان راه به جایی نمی برد و فرد مصدوم در درمانگاه آبپخش فوت می کند.

مرگ زن باردار در اثر برق گرفتگی

رئیس اورژانس 115 دشتستان گفت: همچنین ساعت 21 جمعه 31 مرداد ماه، زن بارداری که از اهالی روستای چاهدول بخش شبانکاره بود، دچار برق گرفتگی می شود.

دهقان افزود: این زن حدوداً 33 ساله که هشت ماهه نیز باردار بود، در اثر گرفتن سیم لخت پنکه دستی منزلش، چار برق گرفتگی می شود.

وی ادامه داد: مصدوم پس از این حادثه به درمانگاه آبپخش منتقل می گردد اما تلاش کادر درمانی این درمانگاه راه به جایی نمی برد و مادر و کودک هر دو فوت می کنند./ اتحادجنوب

ارسال نظر