کد خبر : 3039

آغاز عملیات اجرایی 25 پروژه عمرانی به مناسبت هفته دولت در بوشهر

آغاز عملیات اجرایی 25 پروژه عمرانی به مناسبت هفته دولت در بوشهر

بوشهر24:فرماندار بوشهر از آغاز عملیات اجرایی 25 پروژه با اعتباری به مبلغ 170 میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت در بوشهر خبر داد.

فرماندار بوشهر از آغاز عملیات اجرایی 25 پروژه با اعتباری به مبلغ 170 میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت در بوشهر خبر داد.
به گزارش "بوشهر24"، حسن ابراهیمی ظهر امروز در آیین انتخاب مدیران و کارکنان نمونه ادارات شهرستان بوشهر اظهار داشت: دولت خود را برای خدمت‌رسانی به مردم متعهد می‌داند و هدف ایجاد ثبات در عرصه داخلی و تنش‌زدایی در حوزه بین‌المللی را با اهتمام ویژه دنبال می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: تثبیت نرخ ارز، خروج از شرایط رکود و تورم، اجرای صحیح طرح تحول در نظام سلامت و همچنین اجرای موفقیت‌آمیز مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها از دیگر اهدافی است که دولت به اجرای با جدیت آنها تاکید دارد.

فرماندار بوشهر ادامه داد: در استان بوشهر نیز استاندار بوشهر همسو با دولت تدبیر امید به ایجاد فضای امید بخش و وحدت آفرین در استان بوشهر را دنبال می‌کند و همچنین با جدیت موضوع منطقه آزاد بوشهر که یکی از خواسته‌های دیرینه شورا است را در پیش گرفته است.

ابراهیمی بیان داشت: توسعه مناسبات تجاری بوشهر با کشورهای همسایه و بویژه کشور قطر و همچنین ساماندهی تسهیلات بانکی و محصولات استراتژیک استان بوشهر در حوزه کشاورزی از جمله اهداف مهمی است که مجموعه دولت در استان بوشهر آن را با جدیت دنبال می‌کنند.

این مسئول با بیان اینکه در شهرستان بوشهر تاکید بر محور ارائه خدمات صادقانه است، خاطرنشان کرد: در حوزه خدمات و مبلمان شهری برنامه‌های خوبی در حال انجام است و گرچه اقداماتی که در این راستا صورت گرفته ملموس نیست ولی گام‌های بسیار خوبی در این مسیر برداشته شده است.

وی ابراز داشت: در هفته دولت 25 پروژه با اعتباری بالغ بر 130 میلیارد تومان کلنگ‌زنی می‌شود که با احتساب مبلغ سرمایه‌گذاری 40 میلیارد تومانی بخش خصوصی اعتبار پروژه‌های که کلنگ‌زنی می‌شود به 170 میلیارد تومان می‌رسد.

ابراهیمی یادآور شد: امروز نیز سه پروژه با اعتبار 53 میلیارد تومان در شهر بوشهر توسط استاندار بوشهر به افتتاح و بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار بوشهر تصریح کرد: پیگیری برای اختصاص شهرداری به شهر جدید عالی‌شهر نیز مراحل پایانی آن در حال انجام است و به زودی شهرداری در این شهر مستقر می‌شود./فارس

ارسال نظر