کد خبر : 3058

معرفی دستگاه‌های برتر بوشهر در جشنواره شهید رجایی

معرفی دستگاه‌های برتر بوشهر در جشنواره شهید رجایی

بوشهر24: در سومین روز از هفته دولت دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های گروه‌های پنج‌گانه که در جشنواره شهید رجایی شرکت کرده بودند، معرفی شدند.

بوشهر24: در سومین روز از هفته دولت دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های گروه‌های پنج‌گانه که در جشنواره شهید رجایی شرکت کرده بودند، معرفی شدند.

به گزارش "بوشهر24"، در سومین روز از هفته دولت ظهر امروز در جشنواره شهید رجایی دستگاه‌های و شرکت‌های برتر معرفی شدند.

در گروه های پنجگانه شرکت‌ها، در گروه شرکت‌های دولتی، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر، در گروه بانک‌ها و بیمه‌ها، اداره کل بیمه استان بوشهر به عنوان شرکت‌های برتر معرفی شدند.

در گروه واحدهای ستادی و اجرایی وزارتخانه‌ها، اداره امور اقتصادی و دارایی، در گروه دستگاه‌هایی که وجه غالب وظایف آنها خدمت به مردم است، اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی و در گروه دستگاه‌های قضایی و انتظامی اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی به عنوان دستگاه‌های برتر در گروه خود معرفی شدند.

در بخش ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر، اداره کل دامپزشکی با کسب بیشترین رتبه در بخش شاخص‌های عمومی و اختصاصی به عنوان دستگاه برتر معرفی شد.

  اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان بوشهر، اداره کل ثبت احوال و اداره کل امور اقتصادی و دارایی به ترتیب رتبه‌های دوم تا چهارم را کسب کردند.

اداره کل بنادر و دریانوردی، تعزیرات حکومتی، ثبت اسناد و املاک، اداره کل بیمه سلامت، اداره کل هواشناسی و اداره کل پزشکی قانونی نیز به ترتیب رتبه‌های پنجم تا دهم شانزدهمین جشنواره شهید رجایی استان بوشهر را به خود اختصاص دادند.

مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری بوشهر نیز در این آیین گفت: انتخاب دستگاه‌های برتر بمنظور معرفی در شانزدهمین جشنواره شهید رجایی سه ماه متوالی توسط کارشناسان انجام شده است.

اکبر روشن ضمیر با بیان اینکه در این رابطه 34 شاخص در اختیار دستگاه‌های اجرایی قرار گرفت گفت: 90 دستگاه اجرایی در این زمینه مشارکت داشتند که می‌توان گفت استان بوشهر بیشترین مشارکت و مستمرترین و یکپارچه ترین حضور در جشنواره شهید رجایی داشته است.

وی با بیان اینکه طرح نظرسنجی در رضایت مندی مردم از دستگاهها اجرای شده گفت: در طرح نظرسنجی از میزان رضایت ارباب رجوع 10 هزار پرسشنامه از دهم بهمن تا 25 اسفند سال گذشته بین 92 دستگاه اجرایی توزیع شد.

مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری بوشهر تصریح کرد: میزان رضایت ارباب رجوع از دستگاه های اجرایی از سال 84 تا سال گذشته روند صعودی داشته است بطوریکه این میزان در سال 84، 66.5  درصد و در سال 92، 79.61 درصد بوده است.

دستگاه‌های برتر شهرستان بوشهر در جشنواره شهید رجایی

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری بوشهر گفت: دستگاه‌های برتر جشنواره شهید رجایی شهرستان بوشهر معرفی شدند.

به گزارش "بوشهر 24"، عباس قلی‌پور ظهر سه‌شنبه در آیین انتخاب مدیران و کارکنان نمونه ادارات شهرستان بوشهر با تبریک به مناسبت هفته دولت اظهار داشت: نقش کارکنان در خدمت رسانی بسیار قوی تر از نقش مدیران بوده و باید دانش و امید و آرامش در زندگی این قشر وجود داشته باشد.

وی در ادامه به نقش بسیار مهم نیروی انسانی اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: خمیر مایه توسعه پرشتاب امروز سرمایه های دیروز بوده و 90 درصد اختراعات مدیون عصر امروز است.

مدیرکل بازرسی استاندار بوشهر تصریح کرد: آنچه امروز در دنیا مهم است داشتن انسان های دانش بنیان بوده چرا که در دنیای کنونی از 86 درصد مغز انسان ها برای پیشبرد اهداف استفاده می شود.

قلی پور ادامه داد: کارمندان استوانه های اصلی موفقیت هر دستگاهی بوده و اصلی ترین بخشی هستند که به مردم خدمات ارائه می دهند.

وی تصریح کرد: نقش کارکنان در خدمت رسانی بسیار قوی تر از نقش مدیران بوده و باید دانش و امید و آرامش در زندگی این قشر وجود داشته باشد.

لازم به ذکر است که جشنواره شهید رجایی شهید رجایی بوشهر با حضور مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی در سالن سینما کانون شهر بوشهر برگزار شد.

در جشنواره شهید رجایی شهید رجایی بوشهر اداره آموزش و پرورش و اداره بهداشت و درمان شهرستان بوشهر عناوین اول و دوم و دو اداره جهاد کشاورزی و بهزیستی شهرستان بوشهر به‌ طور مشترک رتبه سومی ادارات نمونه بوشهر را کسب کردند.

در آئین تعدادی از کارکنان نمونه شهرستان بوشهر با دریاف لوح تقدیر و هدایی، تجلیل شدند.

ارسال نظر