کد خبر : 3066

اجرای 18 پروژه زیرساختی جدید در شهرستان کنگان

اجرای 18 پروژه زیرساختی جدید در شهرستان کنگان

بوشهر24:فرماندار کنگان از اجرای 18 پروژه زیرساختی جدید در شهرستان کنگان خبر داد.

بوشهر24:فرماندار کنگان از اجرای 18 پروژه زیرساختی جدید در شهرستان کنگان خبر داد.
به گزارش "بوشهر24"، عباس تبرکی عصر امروز در آیین تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان کنگان اظهار داشت: خدمت به مردم مهم‌ترین وظیفه مسئولان است و همه باید در راستای بهبود خدمات‌رسانی به مردم تلاش کنند.

وی با بیان اینکه هر فردی با هر سلیقه و نگاه سیاسی که باشد اگر هدف خدمت باشد ما با او همکاری می‌کنیم و فضا برای همکاری و همدلی فراهم است،خاطرنشان کرد: عقیده دارم برای این که نخواهیم از مسیر اعتدال خارج شویم منویات مقام معظم رهبری کارگشای همه است و باید در این مسیر حرکت کنیم.

تبرکی تصریح کرد: آنچه امروز در دنیای موفقیت شاهد آن هستیم، قرار گرفتن افراد در جایگاه خودشان است و هرکس به جایگاه خود اعتقاد داشته باشد موفق می‌شود.

فرماندار کنگان به خدمات دولت نیز اشاره کرد و گفت: پروژه‌های سفر مقام معظم رهبری با اعتبار 102 میلیارد تومان اجرایی شده که برخی از آنان در هفته دولت به بهره‌برداری رسیده و بعضی دیگر در حال اجراست.

وی یادآور شد: علاوه بر پروژه‌های سفر رهبری چند پروژه دیگر در حال اجرا است که امیدواریم هر چه سریعتر به مرحله بهره‌برداری برسد.

تبرکی با تقدیر از تلاش‌های کارمندان، به موضوع اهمیت و نقش این قشر در توسعه و بالندگی کشور و خدمت به مردم در نظام دینی اشاره کرد و افزود: شناخت نقش و جایگاه کارمندی می‌تواند در کمیت و کیفیت خدمات به مردم اثرگذارتر باشد.

وی از اجرای 18 پروژه زیرساختی جدید در شهرستان کنگان خبر داد و گفت: تکمیل این پروژه‌ها مورد تاکید قرار دارد./فارس

ارسال نظر