کد خبر : 3533

برپایی نمایشگاه پاییزه در چهار شهر استان بوشهر

برپایی نمایشگاه پاییزه در چهار شهر استان بوشهر

بوشهر 24: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: نمایشگاه پاییزه در چهار شهر استان بوشهر برپا می‌شود.

بوشهر 24: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: نمایشگاه پاییزه در چهار شهر استان بوشهر برپا می‌شود.

به گزارش "بوشهر24" به نقل از مهر، عباس تابش ظهر دوشنبه در نشست با مسئولان استان بوشهر با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای راه‌اندازی نمایشگاه پائیزه بوشهر اظهار داشت: این نمایشگاه به منظور ارائه کالاهای مورد نیاز مردم از 20 شهریور آغاز به کار خواهد کرد.

وی ادامه داد: در آستانه سال تحصیلی قرار داریم و خانواده ها برای تهیه لوازم‌التحریر و کیف و کفش و لباس برای دانش‌آموزان در تلاش هستند که برپایی این نمایشگاه می‌تواند نقش بسیار مهمی در کاهش دغدغه‌های خانواده‌ها و دانش‌آموزان داشته باشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر ادامه داد: نظارت قوی و مستمری بر بازار داریم و ناظران این سازمان در سطح بازار حضور دارند و خرید و فروش ها را نظارت می‌کنند.

ترویج نوشت افزارهای دانش‌آموزان با نماد ملی مذهبی

وی ادامه داد: در شهرهای بوشهر، برازجان، کنگان و جم نمایشگاه پائیزه برگزار می شود و همچنین در شهرهای مختلف استان بوشهر 133 فروشگاه با ویژگی‌های نمایشگاه راه‌اندازی خواهد شد.

تابش هدف از برپایی این نمایشگاه را تامین اقلام مورد نیاز خانواده‌ها با قیمت و کیفیت مناسب عنوان کرد و بیان داشت: از دیگر اهداف این نمایشگاه‌ها می‌توان به ترویج نوشت افزارهای دانش‌آموزان با نماد ملی مذهبی اشاره کرد.

برپائی نمایشگاه پائیزه در قالب 140 غرفه

وی ادامه داد: نمایشگاه پاییزه بوشهر از 20 اردیبهشت با 140 غرفه در محل دائمی نمایشگاه‌های بوشهر برپا می‌شود و 60 غرفه برای عرضه کالاهای پرمصرف و در 80 غرفه این نمایشگاه نوشت افزار، مانتو، کیف و کفش ارائه خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از ارائه اقلام این نمایشگاه با تخفیف 15 تا 20 درصدی در این نمایشگاه خبر داد و بیان داشت: در شهرهایی که نمایشگاه وجود ندارند نیز فروشگاه‌هایی برای فروش فوق‌العاده معرفی می شوند.

ارسال نظر