کد خبر : 359

پلیس گناوه: به شایعات درباره خفاش شب توجه نکنید

پلیس گناوه: به شایعات درباره خفاش شب توجه نکنید

بوشهر۲۴: فرمانده انتظامی گناوه گفت: مردم این شهرستان به شایعاتی که در چند روز اخیر درمورد وجود خفاش شب دروغین دراستان بوشهر و این شهرستان رواج یافته توجهی نکنند.

بوشهر24: فرمانده انتظامی گناوه گفت: مردم این شهرستان به شایعاتی که در چند روز اخیر درمورد وجود خفاش شب دروغین دراستان بوشهر و این شهرستان رواج یافته توجهی نکنند.

به گزارش "بوشهر24"، سرهنگ اکبر قاسمی در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: مردم نباید به هرشایعه ای که در شهر مطرح و باعث ضربه به امنیت روانی جامعه می اهمیت دهند.

وی اظهارکرد: مردم مطمئن باشند شایعات رواج یافته در مورد ربودن دختران و زنان از سوی گروهی که به خفاش شب معروف شده اند بی اساس است و کسانی که چنین شایعاتی را مطرح می کنند افرادی مریض و حرف دیگری برای گفتن ندارند.

فرمانده انتظامی گناوه گفت: این فرماندهی همه تلاش خود را برای برقراری نظم وامنیت دراین شهرستان بکار بسته و با مخلان نظم وامنیت بجد برخورد می کند.

از حدود دو هفته پیش در محافل مختلف استان بوشهر و شهرستان گناوه میان مردم نقل قول های گسترده ای درباره ربودن دختران و زنان پخش شده که نگرانی خانواده ها را دراین مناطق به دنبال داشته است.

برخی از خانواده های بندرهای گناوه وریگ به دلیل پخش این شایعات حساس و نگران شده و به فرزندان بویژه دختران خود اجازه خروج از منزل را به تنهایی نمی دهند.

این شایعات در قالب پیامک یا شبکه های مجازی اجتماعی میان مردم انتشار می یابد.

ارسال نظر