کد خبر : 3695

شهردار برازجان خبر داد

اجرای هم‌زمان 26 پروژه عمران شهری در محلات مختلف برازجان

اجرای هم‌زمان 26 پروژه عمران شهری در محلات مختلف برازجان

شهردار برازجان از اجرای هم‌زمان 26 پروژه عمران شهری در محلات مختلف برازجان خبر داد.

بوشهر 24 : ماشاالله احمدی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان با تلاش فراوان برای بهبود وضعیت شهری و رضایت‌مندی شهروندان اهتمام می‌ورزند و تاکنون اقدامات ارزشمندی در زیباسازی شهر انجام شده است.

وی افزود: شهر برازجان بعد از بوشهر پرجمعیت‌ترین و بزرگترین شهر استان است و برای تکمیل پروژه‌های عمران شهری نیازمند اعتبارات بیشتری هستیم.

شهردار برازجان از اجرای هم‌زمان 26 پروژه عمران شهری در محلات مختلف برازجان خبر داد و خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها در راستای ایجاد شرایط رفاه و آسایش شهروندان انجام شده است.

احمدی از آغاز عملیات احداث دال و شناژ پل علی‌آباد خبر داد و اظهار داشت: در هفته جاری یکی از واحدهای تجاری که تملک کرده بودیم را تخریب و روند احداث پل ادامه یافته است.

وی گفت: حجم عظیمی از آب در مواقع بارندگی به طرف محله  علی‌آباد سرازیر می‌شد و پل خیابان 7 تیر با گذشت بیش از 40 سال متاسفانه جوابگوی دفع این سیلاب‌ها نبوده و همواره خسارات جبران ناپذیری به منازل اطراف وارد می‌شد.

شهردار برازجان با اشاره به آغاز عملیات بازسازی این پل افزود: ارتفاع این پل از 1.5 متر به 3 متر و عرض دره از 9 متر به 22 متر تغییر خواهد کرد.

احمدی یادآور شد: کیفیت‌بخشی به پروژه‌های عمرانی مورد توجه و تاکید قرار دارد و امیدوار هستیم به اهداف مورد نظر برسیم./ فارس

ارسال نظر