کد خبر : 3697

مدیرکل امور اجتماعی استانداری بوشهر گفت

مدال آوران بوشهری دغدغه مالی دارند

مدال آوران بوشهری دغدغه مالی دارند

مدیرکل امور اجتماعی استانداری بوشهر گفت: دغدغه های مالی و نبود اعتبار برای حضور در مسابقات مانع بزرگی برای فعالیت ورزشکاران و مدال آوران استان بوشهر است.

به گزارش بوشهر 24، حجت الاسلام حسین رزمجو روز شنبه در نشست با مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: برغم اینکه ورزشکاران بوشهری با کسب مقام های مختلف ملی و بین مللی توان و قابلیت خود را ثابت کرده اند بدلیل عدم حمایت مالی از آنها با مشکلات زیادی مواجهه هستند.

وی تصریح کرد: با وجود شرکت ها و صنایع بزرگ فعال در استان بوشهر نباید در بخش ورزش مشکل مالی داشته باشیم و باید زمینه حمایت مستمر این صنایع از رشته های مختلف ورزشی فراهم شود.

رزمجو گفت: زحمات زیادی برای توسعه ورزش استان و کسب مدال های متعدد در رشته های مختلف کشیده شده است اما هنوز تا مطرح شدن استان در جایگاه واقعی خود در این عرصه فاصله داریم.

وی اظهار کرد: امیدواریم با تداوم همکاری های موجود و حمایت مجموعه مدیریتی ارشد استان بوشهر بتوانیم مشکلات و موانع پیش روی ورزش و ورزشکاران استان را برداریم و زمینه رشد جوانان را در رشته های مختلف ورزشی در سطح ملی و بین المللی فراهم کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز در این نشست گفت: ورزشکاران بوشهری همیشه با دست خالی و کمترین امکانات و با توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار بهترین نتایج را کسب کرده اند.

رضا جمشیدی افزود: ورزشکاران متدین بوشهری نه تنها در سطح ملی بلکه در سطح بین المللی در رشته های مختلف همواره خوش درخشیده اند و برای ایران و استان بوشهر افتخار آفریده اند.

وی با اشاره به نگرش مثبت استاندار بوشهر به مقوله ورزش گفت: توجه ویژه استاندار به ورزش، جوانان و رونق ورزش استان برای جامعه ورزشی بسیار امیدوار کننده است که با تداوم این حمایت ها بخشی از مشکلات ورزشکاران رفع خواهد شد. / ایرنا

ارسال نظر