کد خبر : 3765

مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح بوشهر:

پایان‌نامه‌ها با موضوع حوزه دفاعی تا ۲۰۰ میلیون ریال پاداش می‌گیرند

 پایان‌نامه‌ها با موضوع حوزه دفاعی تا ۲۰۰ میلیون ریال پاداش می‌گیرند

مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان بوشهر گفت: پایان ‌نامه‌های دانشجویانی و طرح‌های پژوهشی با موضوع دفاعی بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون ریال پاداش دریافت می‌کنند.

بوشهر 24، عبدالرضا حق‌پرور عصر امروز در نشست با مسئولان استان بوشهر با اشاره به بیمه خدمات درمانی به نیروهای مسلح اظهار کرد: دفترچه‌های درمانی نیروهای مسلح تا 70 درصد از بیمه شدگان حمایت می‌کند.

وی از اجرای همایش فرماندهان رده گردان به بالا خبرداد و گفت: همزمان با سراسر کشور پس از 25 سال از فرماندهان و سرداران دفاع مقدس در پنجم مهرماه آخرین روز از هفته دفاع مقدس تجلیل می‌شود.

مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح  استان بوشهر با اشاره به نقش بارز رزمندگان استان بوشهر در هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: شهید ماهینی نقش مهم و پررنگی در جنگ‌های نامنظم داشت بگونه‌ای که دراین جنگ‌ها به عنوان جانشین شهید چمران بود که لازم است از این شهید،  دریادوارهای ملی تجلیل شود.

حق‌پرور با اشاره به اینکه نخبگان و جانبازان مورد توجه تامین اجتماعی نیروهای مسلح هستند خاطرنشان کرد: جانبازان 25 درصد به بالا که درجه نخبگی هم دارند تا 250 میلیون تومان تسهیلات بانکی با بهره 22 درصد  پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه  فرهیختگان علمی نیز از این تسهیلات بهره مند می‌شوند گفت: این افراد می‌توانند تا 200 میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند.

مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح  استان بوشهربا تاکید بر شناسایی افراد نخبه و فرهیخته افزود: به پایان نامه‌های دانشگاهی و طرح‌های پژوهشی  با موضوع دفاعی تا 200 میلیون ریال پاداش پرداخت می‌شود.

حق‌پرور افزود: این نیرو از دانشجویان و دانش‌آموزان فرهیخته و پژوهشگر حمایت‌های همه جانبه می‌کند./ تسنیم

ارسال نظر