کد خبر : 3814

فرمانده سپاه استان:

سپاه باید با عزت و احترام با مردم برخورد کند

 سپاه باید با عزت و احترام با مردم برخورد کند

بستر بسیج چیزی جز اعتقاد راسخ به اسلام و ولایت فقیه نیست و این همان رکنی است که دشمنان اسلام سالهاست آن را نشانه گرفته اند.

بوشهر 24: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: ما سپاهیان باید در ارتباط با مردم که سرمایه انقلاب هستند سعه صدر داشته باشیم و با عزت و احترام برخورد کنیم.

 سردار فتح الله جمیری شامگاه چهارشنبه درجمع بسیجیان استان بوشهر افزود: هماهنگی و تعامل با مردم و حفاظت از ارزش های انقلاب اسلامی برای سپاه اصل است.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از کشورهای منطقه به دنبال الگوگیری از بسیج هستند یادآورشد: بستر بسیج چیزی جز اعتقاد راسخ به اسلام و ولایت فقیه نیست و این همان رکنی است که دشمنان اسلام سالهاست آن را نشانه گرفته اند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اضافه کرد:همانطور که انقلاب اسلامی الگویی برای تمام دنیا در مبارزه با استکبار و پیمودن راه اسلام و الله است، مجموعه سپاه و بسیج نیز همانند انقلاب آمده که برای کشور الگو باشد.

وی ادامه داد: سپاه بیشترین فعالیت ها را در اقتصاد مقاومتی داشته طوریکه یکهزارو 500 کارگاه زودبازده در این استان با محوریت اقتصاد توسط این نیرو اجرا شده است.

سردار جمیری گفت: اجرای طرح های اقتصادی رسالت مستقیم سپاه نیست و این نیرو که حافظ انقلاب و ارزش های انقلاب است باید الگویی برای تمام دستگاه های دولتی باشد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه سرعت عمل سپاه در انجام کارها از بقیه دستگاه های اجرایی بیشتر است، افزود: هرچند در موضوع اقتصاد جلو هستیم اما در بحث فرهنگ نیاز به تلاش بیشتر داریم .

وی اظهارداشت: ایجاد عزم ملی و مدیریت جهادی درهرموضوعی نتیجه اش این می شود که امروز سپاه امام صادق(ع) به عنوان برترین سپاه در سطح کشور مطرح شود/ ایرنا

ارسال نظر