کد خبر : 3913

25 سال از کلنگ زنی بیمارستان دیر گذشت

دیر با 50هزار نفرسکنه همچنان بیمارستان ندارد

دیر با 50هزار نفرسکنه همچنان بیمارستان ندارد

شهرستان دیر جمعیتی بالغ بر 50 هزار نفر دارد. اما با وجود گذشت 25 سال از کلنگ زنی این پروژه، همچنان مردم دیر بیمارستان ندارند

بوشهر 24: بیمارستان شهرستان دیر سال‌ها است، نیمه کاره مانده و مردم این شهرستان چشم‌انتظار ساخت و بهره‌برداری از این بیمارستان هستند.

به گزارش بوشهر 24 ، وجود بیمارستان از نیازهای اصلی و اساسی مردم شهرستان دیر می باشد که تکمیل و بهره‌برداری ازبیمارستان دیر باعث خواهد شد تا مردم این دیار دیگر رنج رفت و آمد به شهرهای دیگر را تحمل نکنند. این در حالیست که شهرستان دیر جمعیتی بالغ بر 50 هزار نفر دارد. اما با وجود گذشت 25 سال از کلنگ زنی این پروژه، بیمارستان فوق با 50 درصد پیشرفت فیزیکی فاصله زیادی تا تکمیل و تجهیز و بهره‌برداری دارد، و همچنان مردم دیر رنج و زحمت های نبود یک بیمارستان را سالهاست که تحمل می کنند.

در همین راستا حجت الاسلام موسی احمدی نماینده شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اهمیت زیاد این بیمارستان و در اولویت قرار داشتن آن، افزود:

«از ابتدای مسئولیت وکالت مردم، پیگیری‌های بسیار برای تکمیل این پروژه داشته‌ام و جلسات متعدد با مسئولان نفت، پارس جنوبی، دانشگاه علوم پزشکی و قرارگاه خاتم داشته‌ام و در مقطعی این پروژه پیشرفت‌هایی هم داشت»

این نماینده مجلس با بیان اینکه اخیر این پروژه تعطیل شده است، بیان داشت: «در تماس‌های تلفنی با فرماندار دیر، از وی درخواست کردم از پیمانکار مربوطه توضیح بخواهد.»

حجت الاسلام احمدی گفت: در پیامی به سردار عبداللهی فرماندهی قرارگاه خاتم ضمن ارائه گزارشی از روند اجرای پروژه، از تعطیلی این پروژها به شدت ابراز نگرانی  کرده‌ام و تاکید کردم با توجه به پرداخت صورت‌وضعیت‌ها و آمادگی نفت برای تامین اعتبار، تاخیر در تکمیل این پروژه، اصلا قابل قبول نیست و باید موسسه الهادی که مسئولیت اجرای این پروژه داشته است ورود جدی به تکمیل بیمارستان دیر داشته باشد.

نماینده استان بوشهر  در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گلایه‌های بسیار مردم دیر نسبت به تاخیر در تکمیل این پروژه خاطرنشان کرد با جدیت پیگیر تکمیل بیمارستان دیر هستم.

 

ارسال نظر