کد خبر : 4025

اراضی مسکونی مردم آبپخش سنددار می‌شوند

اراضی مسکونی مردم آبپخش سنددار می‌شوند

مکاتبات و پیگیری‌های فراوانی با مسئولان ذیربط و نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی پیرامون مشکل زمین‌های مسکونی مردم صورت گرفته و امیدوارم این مشکلات با مساعدت مسئولان حل شود.

به گزارش بوشهر 24، مصطفی رضایی در نشست هم‌اندیشی با مردم در محل مسجد رحمت آبپخش اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و مجاهدت‌های رزمندگان و ایثارگران عزیز است و باید یاد و خاطره ایام دفاع مقدس زنده نگه داشته شود.

وی افزود: خدمت‌رسانی به مردم و توجه به مطالبات مردم مهم‌ترین وظیفه مدیران و مسئولان دولتی است و باید همواره در راستای خدمت به مردم و رفع دغدغه‌های آنان گام برداریم.

رئیس شورای اسلامی آبپخش خاطرنشان کرد: شهردار آبپخش با کمک و همراهی شورای اسلامی شهر تمام توانمندی و ظرفیت موجود را برای بهبود خدمات‌رسانی به مردم به کار گرفته و امیدواریم روز به روز شاهد موفقیت بیشتر باشیم.

رضایی تصریح کرد: امسال اعتبارات دولتی به شهر آبپخش تخصیص نیافته ولی با روحیه کار و تلاش در شهر، شاهد پیشرفت قابل توجه پروژه‌ها و رضایتمندی مردم هستیم.

وی با اشاره به وضعیت زمین‌های مسکونی مردم آبپخش ناضاقه کرد: مکاتبات و پیگیری‌های فراوانی با مسئولان ذیربط و نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی پیرامون مشکل زمین‌های مسکونی مردم صورت گرفته و امیدوارم این مشکلات با مساعدت مسئولان حل شود.

رئیس شورای اسلامی آبپخش گفت: بنیاد مسکن هیچ حق و حقوقی در ارتباط با زمین‌های مسکونی آبپخش ندارد و اداره مسکن و شهرسازی جوابگوی مطالبات مردم در زمینه مشکلات زمین‌های مسکونی است.

رضایی از سنددار شدن اراضی مسکونی مردم آبپخش خبر داد و افزود: به زودی شاهد صدور سند برای اراضی مردم خواهیم بود و امیدواریم این مهم موجبات رضایتمندی شهروندان را فراهم کند.

ارسال نظر