کد خبر : 4313

آسفالت نبودن 800 کوچه در شهر برازجان

آسفالت نبودن 800 کوچه در شهر برازجان

شهردار برازجان گفت: 800 کوچه شهر برازجان از داشتن آسفالت محروم هستند.

به گزارش بوشهر 24، ماشاالله احمدی اظهار داشت: برازجان از شهرهای مهم استان بوشهر و حتی کشور است و برای توسعه و عمران و آبادانی این شهر باید همت کنیم.

وی افزود: مردم در مراجعات خود به شورای اسلامی شهر برازجان و شهرداری این شهر، مطالبات و دغدغه‌های خود را مطرح می‌کنند و مسئولان و مدیران شهرداری نیز باید راهکارهای مناسبی برای برون‌رفت از مشکلات ارائه کنیم.

شهردار برازجان خاطرنشان کرد: تخصیص به موقع اعتبارات به شهرداری و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام مورد توجه و تاکید این مجموعه است و از مدیران استان بوشهر و شهرستان دشتستان انتظار همکاری داریم. آسفالت کوچه‌ها و معابر برازجان و کاهش مشکلات ترافیکی این شهر مورد توجه است و باید در این مسیر همت کنیم.

وی با بیان اینکه 800 کوچه شهر برازجان از داشتن آسفالت محروم هستند گفت: بر اساس آمار موجود، شهر برازجان بیش از یک‌هزار کوچه دارد که از این تعداد تنها 200 کوچه آسفالت است و 80 درصد کوچه‌ها مشکل دارند.

شهردار برازجان تاکید کرد: برای شهرهای زیر 50 هزار نفر، 50 درصد قیمت قیر از سوی دولت به شهرداری پرداخت می‌شود و تنها شهری که بالای 50 هزار نفر جمعیت دارد، به غیر از بوشهر که به عنوان مرکز استان، جدای از سایر شهرداری‌ها دیده می‌شود، برازجان است که در این باره حقش ضایع می‌شود.

وی افزود: ما نامه‌نگاری و رایزنی کرده‌ایم و درخواست داریم که این شهر نیز بتواند از کمک دولت برای دریافت کمک هزینه خرید قیر بهره‌مند شود.زیباسازی شهر و بهبود وضعیت مبلمان شهری مورد تاکید قرار دارد و امیدواریم به نتایج مورد نظر برسیم./ فارس

ارسال نظر