کد خبر : 4317

روستاهای زیر یک هزار نفر جمعیت صاحب فضای ورزشی می‌شوند

روستاهای زیر یک هزار نفر جمعیت صاحب فضای ورزشی می‌شوند

همه روستاهای زیر یک هزار نفر جمعیت استان بوشهر امسال صاحب زمین یا سالن ورزشی می‌شوند و هم اکنون عملیات اجرای این طرح‌ها آغاز شده است و امسال شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود.

به گزارش بوشهر 24، مصطفی سالاری پیش از ظهر جمعه در نشست با جوانان بخش بوشکان شهرستان دشتستان اظهار داشت: دولت توجه ویژه‌ای به بخش جوانان دارد و تلاش‌های بسیار خوبی برای رسیدگی به وضعیت جوانان صورت گرفته است.

 وی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای به کارگیری جوانان در مسئولیت‌های مهم، اضافه کرد: در استان بوشهر شاهد استفاده مناسب از جوانان هستیم و امیدواریم با حضور جوانان در مسئولیت‌ها شاهد پویایی و توسعه هر چه بیشتر در بخش‌های مختلف باشیم.

 استاندار بوشهر اضافه کرد: در استان بوشهر در حال حاضر 13 هزار متقاضی دریافت وام ازدواج داریم که در نیمه نخست امسال به هفت هزار نفت تسهیلات ازدواج پرداخت شده است و به دیگر زوج‌ها نیز تا پایان سال تسهیلات ارائه خواهد شد.

 وی از توسعه زیرساخت های ورزشی در سطح استان خبر داد و بیان داشت: امسال برنامه‌ریزی خوبی برای توسعه زیرساخت‌های ورزشی در سطح روستاها صورت گرفته است و 40 زمین ورزشی در سطح روستاها ایجاد می‌شود.

همه روستاهای زیر یک هزار نفر جمعیت صاحب فضای ورزشی می‌شوند

 سالاری ادامه داد: همه روستاهای زیر یک هزار نفر جمعیت استان بوشهر امسال صاحب زمین یا سالن ورزشی می‌شوند و هم اکنون عملیات اجرای این طرح‌ها آغاز شده است و امسال شاهد بهره برداری از آن خواهیم بود.

 وی به وضعیت اجرای زمین‌های ورزشی در بخش بوشکان شهرستان دشتستان نیز اشاره کرد و خاطرنشان ساخت:  تا پایان امسال در روستاهای شلدان و امامزاده در بخش بوشکان برای توسعه سرانه ورزشی زمین چمن مصنوعی احداث می شود.

 استاندار بوشهر از تلاش برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام استان خبر داد و تصریح کرد: اولویت ما تکمیل پروژه های نیمه تمام و بالای 50 درصد پیشرفت فیزیکی است در حجم بالایی از پروژه‌ها در دهه مبارک فجر به بهره‌برداری خواهد رسید.

 وی از پرداخت یک میلیارد ریال اعتبار برای شهرداری بوشکان خبر داد و اضافه کرد: عملیات خط انتقال لوله گاز به بخش بوشکان نیز در سال جاری آغاز می شود که امیدواریم در زمانی کوتاه به بهره برداری برسد.

ارسال نظر