کد خبر : 4376

امنیت از عوامل مهم زیرساختی توسعه پایدار است

امنیت از عوامل مهم زیرساختی توسعه پایدار است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: امنیت از عوامل مهم زیرساختی توسعه پایدار و پیشرفت روزافزون است که این مهم در پرتو وجود پلیس و همه نهادهای مرتبط امنیتی بدست می آید.

به گزارش بوشهر 24، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری روز دوشنبه درآیین صبحگاه مشترک گرامیداشت هفته نیروی انتظامی دربوشهرافزود: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با توانمندی درهمه حوزه های سخت ونرم افزاری ستاد وصف ودارابودن اقتدار در تولید زمینه های امنیتی فضای مجازی و حقیقی یکی از کارامدترین پلیس های جهان است.

وی اضافه کرد: تلاش جهادی، کارآمدی و اقتدار اضلاع مثلث ایجاد و توسعه امنیت پایدار است که نیروی انتظامی بر این اساس سیاست راهبردی خود را در سال جاری طراحی، مدیریت و اجرا می کند.

امام جمعه بوشهر یادآورشد: تلاش جهادی یعنی با همه وجود در خدمت سیاست امنیتی نظام بودن و کارآمدی پلیس نیز با عملکرد دانش بنیانی این نیرو در اجرای ماموریت ها نمود پیدا می کند.

صفایی بوشهری گفت: تسلط برهمه مجاری امنیتی از دیگر شاخص های ایجاد و توسعه امنیت پایدار است که عملکرد موفق پلیس موید دستیابی به این توفیقات است.

وی با قدردانی از عملکرد فرماندهی انتظامی استان بوشهر افزود: پلیس و دیگر خدمتگزاران نظام اسلامی در این استان با عملکرد موفق خود فضایی را فراهم کرده اند که شاخص های مختلف امنیتی روزافزون شده است.

دراین آیین امام جمعه، استاندار بوشهر و دیگر اعضای شورای تامین این استان از یگان های نمونه نیروهای مسلح مستقر در میدان سان دیدند و نیروها نیز درمقابل کلام الله مجید و تمثال امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهدای پلیس رژه رفتند.

اجرای هنرهای نمایشی اقتدار پلیس، مقابله با گروگانگیری و تجلیل از فرماندهان و کارکنان نمونه وتلاش گر فرماندهی انتظامی استان بوشهر از دیگر برنامه های نخستین روز بزرگداشت این نیرو در استان بوشهر بود./ ایرنا

ارسال نظر