کد خبر : 4392

7 باند بزرگ سرقت در کنگان متلاشی شدند

7 باند بزرگ سرقت در کنگان متلاشی شدند

با تلاش صورت گرفته در 6 ماه اول سال جاری به همت ماموران انتظامی کنگان، هفت باند سرقت متلاشی و 118 نفر سارق دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.

به گزارش بوشهر 24، کرم دشتیان صبح امروز در مراسم گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی نقش مهمی در ایجاد امنیت پایدار و آرامش در جامعه دارد و امیدواریم با همکاری مردم و مسئولان شاهد ایجاد امنیت بیشتر در منطقه باشیم.

وی افزود: در کنگان با همکاری ماموران انتظامی و مردم شاهد امنیت بسیار خوبی هستیم که امیدواریم این مهم تداوم داشته باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان خاطرنشان کرد: با تلاش و فعالیت‌های انجام گرفته در شرایط کنونی، طبق آمار شهرستان کنگان از امن‌ترین نقاط استان بوشهر و کشور است.

دشتیان از متلاشی شدن هفت باند بزرگ سرقت در کنگان خبر داد و تصریح کرد: با تلاش صورت گرفته در 6 ماه اول سال جاری به همت ماموران انتظامی کنگان، هفت باند سرقت متلاشی و 118 نفر سارق دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.

فرماندار کنگان نیز با تبریک دهه ولایت اظهار داشت: غدیر از مهم‌ترین اعیاد مسلمانان و شیعیان است و باید نسبت به تبیین ابعاد مختلف این روز اهتمام ورزیم.

عباس تبرکی با اشاره به خدمات و فعالیت‌های نیروی انتظامی در جامعه گفت: امنیت پایدار در جامعه مرهون خدمات نیروهای نظامی و انتظامی است و باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

وی یادآور شد: از ویژگی‌های نیروی انتظامی جمهوری اسلامی مزین بودن به زیور رافت و فروتنی در کنار اقتدار است که ارزش و اهمیت بسیار زیادی دارد./ باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر