کد خبر : 4408

مهم‌ترین دغدغه مردم آبپخش

مهم‌ترین دغدغه مردم آبپخش

امام جمعه آبپخش گفت: سنددار شدن اراضی مسکونی مهم‌ترین دغدغه مردم آبپخش است.

به گزارش بوشهر 24، حجت‌الاسلام خداداد رضایی ظهر امروز در نشست با نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اظهار کرد: امام محمد باقر(ع) نقش مهمی در گسترش فرهنگ اسلامی در جامعه داشته و باید نسبت به تبیین ابعاد شخصیت این امام عظیم‌الشان اهتمام ورزیم.

وی افزود: امام محمد باقر(ع) اقدامات علمی و فرهنگی ارزشمندی در راه ترویج فرهنگ اصیل و ناب اسلامی انجام داده و بخش زیادی از منابع علمی اسلامی مربوط به این دوران است.

امام جمعه آبپخش با خیرمقدم به نماینده ولی فقیه در استان بوشهر خاطرنشان کرد: آرزوی دیرینه مردم این خطه ولایتمدار دیدار با حضرتعالی بود که بحمدلله محقق شد و در واقع مردم دیدار با شما را که نماینده بلاواسطه رهبری معظم و معزز هستید تجدید بیعت با ولی امر مسلمین می‌دانند.

رضایی به پیشینه بخش آبپخش اشاره کرد و گفت: مردم ولایتمدار بخش آبپخش همواره مطیع و پشتیبان ولایت فقیه بوده و هستند و تقدیم بیش از 60 شهید والامقام و همچنین تقدیم نخستین شهید انقلاب استان در این بخش خود گواهی بر این مدعاست.

وی به مهم‌ترین خواسته‌های مردم آبپخش اشاره کرد و افزود: ارتقای نمایندگی آموزش و پرورش به اداره‌ای مستقل از اساسی‌ترین دغدغه‌های مردم این منطقه است که امیدواریم محقق شود.

رضایی بیان کرد: حل مشکل زمین‌های مسکونی و سنددار شدن این اراضی نیز از جمله دغدغه‌های مردم آبپخش است.

وی خواستار استقرار ادارات و نهادهای دولتی در بخش شد و گفت: ایجاد صنایع تبدیلی خرما برای رونق بازار خرما و لایروبی زهکش‌های موجود و احداث کانال‌ها و زهکش‌های جدید نیز از مهم‌ترین خواسته‌های مردم آبپخش است./ فارس

ارسال نظر