کد خبر : 4472

امحا ۱ تن مواد مخدر در ساحل بوشهر

امحا ۱ تن مواد مخدر در ساحل بوشهر

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر گفت: همزمان با هفته نیروی انتظامی یک‌تن مواد مخدر در نوع‌های غیردارویی مانند حشیش و مواد مخدر صنعتی در بوشهر امحا می‌شود.

به گزارش بوشهر 24، سرهنگ زرین کلاه با بیان اینکه ماموران مبارزه با مواد مخدر در نیمه نخست امسال دو هزار و 550 کیلوگرم مواد مخدر کشف کرده‌اند اظهار کرد: میزان کشفیات در این مدت نسبت به مدت مشابه سال قبل 154 درصد افزایش دارد.

وی با اشاره به اینکه خرده‌فروشان مواد مخدردر استان بوشهر جمع‌آوری می‌شوند گفت:  امسال دستگیری‌های خرده‌فروشان مواد مخدر نشست به مدت مشابه سال قبل 87 درصد افزایش دارد که این روند همچنان ادامه دارد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر از اجرای طرح امنیت محله محور در استان بوشهر خبرداد و گفت:  امسال تاکنون 348 طرح و عملیات در پاکسازی محلات از آلودگی مواد مخدر اجرا شده که ارتقا امنیت اجتماعی در استان بوشهر در پی داشته است.

زرین‌کلاه با اشاره به اینکه طرح امنیت محله محوردر استان بوشهر نسبت به سال قبل 200 درصد افزایش دارد تصریح کرد: در این مدت 66 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان بوشهر متلاشی شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 53 درصد رشد دارد.

وی از امحا مواد مخدر در بوشهر خبرداد و افزود: همزمان با هفته نیروی انتظامی یک‌تن مواد مخدر در نوع‌های غیر دارویی مانند حشیش و مواد مخدر صنعتی در بوشهر امحا می‌شود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر با اشاره به اینکه بعدازظهر امروز مواد مخدر در بوشهر امحا می‌شود خاطرنشان کرد: این برنامه بعدازظهر امروز در کنار ساحل خلیج فارس همجوار پارک مرجان با حضور مسئولان، مردم و فرماندهان نیرو‌های مسلح استان بوشهر اجرا می‌شود./ تسنیم

ارسال نظر