کد خبر : 4475

آیت الله صفایی در دیدار فرمانده و پرسنل نيروي انتظامي؛

کاهش جرائم خشن در استان مديون تلاش جهادي و کارآمدي پليس بوده است

کاهش جرائم خشن در استان مديون تلاش جهادي و کارآمدي پليس بوده است

بوشهر 24: نيروي انتظامي موجب ارتقاء سطح امنيت و اقتدار نظام است گفت: اقتدار و کارآمدي نيروي انتظامي در داخل کشور نه تنها در صحنه داخلي موثر مي باشد بلکه کشور را در مقابل تهاجم خارجي نيز ايمن مي کند.

بوشهر 24: کاهش جرائم خشن در استان مديون تلاش جهادي و کارآمدي پليس بوده است.

به گزارش بوشهر 24، آيت الله صفايي بوشهري نماينده محترم ولي فقيه در استان و امام جمعه بوشهر در اين ديدار با فرمانده و پرسنل نيروي انتظامي استان با تبريک دهه امامت و ولايت و حسن تقارن آن با هفته ناجا از زحمات بي دريغ جان برکفان نيروي انتظامي و همچنين خانواده هاي ايشان قدرداني و تشکر کرد.

آيت الله صفايي بوشهري با اشاره به اينکه حوزه امنيت يک حوزه بسيار مهم است گفت: امنيت نه تنها در حوزه انتظامي بلکه در حوزه نرم از جمله حوزه اقتصادي، علمي، فرهنگي، سياسي و اجتماعي نيز داراي اهميت مي باشد.

امام جمعه بوشهر افزود: الحمدلله چون نيروي انتظامي جمهوري اسلامي از دل مردم برخاسته است داراي محبوبيت زيادي در بين آحاد جامعه مي باشد و اگر بخواهيم مقايسه اي با ديگر کشورهاي همسايه داشته باشيم مي بينيم امروز به برکت وجود نيروي انتظامي در کشور فضايي آرام و توأم با احساس امنيت حاکم است.

نماينده ولي فقيه در استان با اشاره به اينکه نيروي انتظامي موجب ارتقاء سطح امنيت و اقتدار نظام است گفت: اقتدار و کارآمدي نيروي انتظامي در داخل کشور نه تنها در صحنه داخلي موثر مي باشد بلکه کشور را در مقابل تهاجم خارجي نيز ايمن مي کند.

آيت الله صفايي بوشهري با اشاره به جايگاه ويژه نيروي انتظامي در نظام به شعار انتخاب شده از سوي رهبري براي امسال اشاره کرد و گفت: تلاش جهادي يعني اينکه بايد همانند جبهه هاي نبرد کاري را که شايد در وقت عادي چهار سال يا پنج سال به طول مي انجامد را بتوان در يک سال به سرانجام رساند.

ايشان در ادامه سخنان خود به بحث درگيري و دستگيري سارقان مسلح جنوب کشور در کمترين زمان اشاره کرد و گفت: اگر جرائم خشن امروز در استان به شدت کاهش يافته است مديون تلاش جهادي و کارآمدي پليس بوده است.

امام جمعه بوشهر با وحدت بين نيروهاي نظامي و انتظامي، استان بوشهر را موجب بوجود آمدن فضايي متفاوت با ديگر استانها قلمداد کرد و گفت: کساني که نگاهي به جرائم دارند به استان بوشهر ديد ديگري دارند و الحمدلله به برکت تلاش شما عزيزان جرائم سازمان يافته در استان بوشهر بسيار کاهش يافته است.

آيت الله صفايي بوشهري افزود: سابقاً در ديدارهاي رو در رويي که با مردم داشتيم و نامه هايي که به دفتر ما مي رسيد ميزان گله مندي مردم بسيار بالا بود که الحمدلله امروز درجه رضايتمندي مردم از نيروي انتظامي بالا رفته است و به قطع مي گويم که بيش از يک سال است که هيچ گله اي از نيروي انتظامي در ديدارهاي مردمي و نامه هاي دريافتي واصل نشده است.

نماينده ولي فقيه در استان در پايان سخنان خود نيروي انتظامي استان را موجب افتخار دانست و گفت: ماحمايت همه جانبه خود را از نيروي انتظامي اعلام مي کنيم و يک بار ديگر از زحمات شبانه روزي همه عزيزان تشکر مي کنيم.

ارسال نظر