کد خبر : 4504

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی بوشهر:

بیمارستان هسته‌ای در استان بوشهر طراحی شده است

 بیمارستان هسته‌ای در استان بوشهر طراحی شده است

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی بوشهر گفت: با توجه به اینکه نیروگاه اتمی از افتخارات این نظام در استان بوشهر قرار دارد مرکز درمان و بیمارستان هسته‌ای در بوشهر طراحی شده است

به گزارش بوشهر24، عبدالرحیم دادجو صبح امروز در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران با بیان اینکه مرکز درمان هسته‌ای در استان بوشهر ایجاد می‌شود اظهار کرد: ساخت مرکز درمان و بیمارستان هسته‌ای در طرح جامع هسته‌ای تدارک دیده شده است.

وی با بیان اینکه بیمارستان هسته‌ای کشور در بوشهر با زیربنای 7هزار و 700 متر مربع ساخته می‌شود افزود: برای ایجاد ساختمان این بیمارستان 200 میلیارد ریال برآورد شده است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه این بیمارستان دارای تجهیزات کامل مقابله با آلودگی هسته‌ای است بیان کرد: با ساخت این بیمارستان در استان بوشهر، بیمارستان هسته‌ای استان به عنوان قطب مرکز درمانی هسته‌ای کشور تبدیل می‌شود.

دادجو از اجرای طرح استقبال مهر برای حفظ ایمنی و تأمین نیازهای درمانی ضروری در هفته اول مهر ماه در سطح شهر بوشهر  خبرداد و گفت: در این طرح آمبولانس‌ها در مناطق پر تردد و حادثه‌خیز شهر ساعاتی که رفت‌وآمد خودرو برای بازگشایی مدارس زیاد بود استقرار یافت و به مشکلات ایجاد شده خدمات لازم ارائه شد.

وی افزود: آمبولانس‌های این مرکز آمادگی دارند تا در صورت بروز حادثه‌ای در اسرع وقت خود را به محل حادثه برسانند و خدمات درمانی لازم را ارائه کنند./تسنیم

ارسال نظر