کد خبر : 4591

برخوردخونین پراید با موتورسیکلت در خیابان عاشوری

 برخوردخونین پراید با موتورسیکلت در خیابان عاشوری

این اتفاق، حادثه زمانی اتفاق می‌افتد که خودرو پراید که سه سرنشین داشته از پشت به شدت به موتورسیکلت که آن هم سه راکب داشته برخورد می‌کند و در این حادثه تمام سرنشینان این دو وسیله نقلیه مصدوم می‌شوند،

به گزارش بوشهر 24، در اثر یک فقره تصادف شدید بین یک دستگاه موتورسیکلت و خودرو پراید در خیابان شهید عاشوری شهر بوشهر، ۶ نفر مصدوم شدند.

 مسئول عملیات بحران مرکز فوریت‌های پزشکی بوشهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر در ارتباط با این حادثه گفت: ساعت ۹:۲۰ یکشنبه شب در اثر برخورد یک دستگاه خودرو پراید با موتورسیکلت ۶ نفر مصدوم شدند.

سیدمجید حسینی افزود: بر اساس گفته‌های شاهدان عینی این اتفاق، حادثه زمانی اتفاق می‌افتد که خودرو پراید که سه سرنشین داشته از پشت به شدت به موتورسیکلت که آن هم سه راکب داشته برخورد می‌کند و در این حادثه تمام سرنشینان این دو وسیله نقلیه مصدوم می‌شوند، ضمن اینکه علت حادثه توسط پلیس راهور در دست بررسی است.

وی تصریح کرد: سرنشینان پراید که یک مرد و دو زن بودند از ناحیه سر و پا مصدوم شدند و از بین سه مصدوم موتورسیکلت نیز دو نفر از سرنشینان مصدومیت شدیدی دارند.

مسئول عملیات بحران مرکز فوریت‌های پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: برای رسیدگی به وضعیت مصدومان پایگاه‌های اورژانس شهری بوشهر از مراکز شهید زاهدی و مرکز آورژانس جاده‌ای نیروگاه، ۳ آمبولانس را به محل حادثه (مقابل درمانگاه فرهنگیان در خیابان عاشوری) اعزام کردند و هر ۶ مصدوم را به بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر منتقل کردند.

ارسال نظر